Sponsorlu Bağlantılar

Yükleme Rampası

Goxu

Garaj kapıları genellikle site, villa, kamu kurumları ve alışveriş merkezleri gibi kapalı garajı olan yapılarda kullanım kolaylığı ve güvenlik nedeniyle tercih edilmektedir.

Otomatik garaj kapısı, kumandalı garaj kapıları veya elektrikli garaj kapıları; Garaja girip çıkarken uzaktan kumanda, HGS sistemi veya plaka tanıma sistemi ile araçtan inmeden açılıp kapanıyor. Hava şartlarının da elverişli olduğu düşünüldüğünde otomatik garaj kapıları, konforun yanı sıra günlük hayata büyük bir kalite ve güvenlik katmaktadır.

Mükemmel güvenlik performansının yanı sıra seksiyonel garaj kapılarının kullanıldığı yerlerde 40mm. Poliüretan dolgulu paneller sayesinde etkin ısı ve ses yalıtımı, hırsızlığa karşı dayanıklı çözüm ve düşük bakım maliyetleri sağlar. Bunların yanı sıra yükleme rampası hakkında bilgi almak içinde sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu