Sponsorlu Bağlantılar

Youtube İzlenme Siparişi

Youtube İzlenme Siparişi

Youtube, bünyesinde yer alan içerik üreticilerine oldukça iyi paralar kazandıran platformlardan biridir. Ancak buradan para kazanmak isteyen bir kanal sahibinin öncelikle Youtube sisteminde belirtilen şartları yerine getirmesi gerekir. Youtube saat kuralı, bu gerekli şartlar arasında yer alır. Bunun elde edilmesi için kanaldaki videoların iyi bir şekilde izlenmesine ihtiyaç vardır.

Çünkü aktif bir şekilde izlenme oldukça bu durum 4000 saat izlenme şartının da yerine getirilmesine yardımcı olur. Normal şekilde bir kanalın ilk aşamada bunu tamamlaması biraz zaman alabilmektedir. Ancak Youtube izlenme satın alınması işlemiyle bu süreç çok daha fazla hızlandırılabilir.

Bu alanda oldukça kaliteli hizmetler sunan bu firmadan Youtube izlenme satın al seçeneğiyle gerekli destekleri alabilirsiniz. Eğer isterseniz Youtube abone siparişi vererek de kanalınızdaki abone sayılarının hızlı bir şekilde artışını sağlayabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Siparişi

Firmadan istenirse Instagram takipçi satın alımı kapsamında da gerekli hizmetler alınabilir. Ne kadar takipçi sayısının istendiğine bağlı olarak uygun fiyat seçenekleriyle bu hizmetten de rahatlıkla yararlanılması mümkündür.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı