Sponsorlu Bağlantılar

Yapı Malzemeleri Üretici Firması

Yapı Malzemeleri Üretici Firması

Firma 2015 yılından beri Bursa’da yer alan üretim tesisinde inşaat sektörü için kullanılan yapı malzemelerinin üretimini yapıyor. Ancak firmanın sektördeki geçmişi 30 yıl öncesinde dayanıyor. Firmanın üretimini yaptığı yapı malzemeleri arasında prefabrik yapı malzemeleri, köprü kirişleri, segmentler, cephe panelleri ve cephe menfezleri yer alıyor. Firma tesisinde ürettiği bu ürünler sayesinde büyük projelerin hayata geçirilmesi için katkı sağlıyor. Ayrıca firma projeler için geçici şantiyelerin kurulumunu da yapıyor. Bu sayede inşaat alanında çalışanlar şantiyeler sayesinde inşa işlemlerini daha güvenli ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Firmanın Gerçekleştirdiği Proje Türleri

Yapı malzemelerinin üretimini yapan firma üretimlerinin etkisiyle Türkiye’ye katkı sağlayacak büyük projelerin hayata geçirilmesini sağlıyor. Firmanın yer aldığı projeler arasında prefabrik fabrika, yangın merdivenleri, otoyol projeleri, dere ıslahları, mobil şantiye, alt yapı inşaatları ve spor salonları yer alıyor. Bunların dışında ise cephe ve bahçe duvar kaplamalarını da deneyimli elemanlarının katkısıyla gerçekleştiriyor. Firma inşaat sektöründe ihtiyaç duyulan ürünlerin hazırlanması ve projelerin hayata geçirilebilmesi için…

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı