Sponsorlu Bağlantılar

Windows Lisansları ve İçeriği

Windows Lisansları ve İçeriği

Windows 10 lisansları ve Windows Office Programlarının tümü soft ixir içerisinde bulunmaktadır. Tüm kolaylıklarının yanı sıra uygun fiyatlı olarak da kullanıcılara destek veriyor. Sitenin lisansları güvenilir olup, her türlü bilgisayara kurulum sağlanabiliyor.

Hizmet Kalitesi

Office Programları bilgisayarların olmazsa olmazı haline geliyor. Bilgisayarların modelleri ve yılları fark etmeden Office 2019 lisans seçeneklerine kolayca erişebilmek mümkün. Office programlarının dışında; Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows 10 Pro ve tüm bunların lisansları da yer alıyor.

Paketlerin içerikleri ve programların özellikleri belirtilen tüm kriterleri taşıyor. Müşterilere kolaylık sağlanarak en iyi hizmet anlayışı da gösterilmiş oluyor. İsteyen herkes, Windows 10 lisans sahibi olarak işlemlerini daha kolay adımlarla gerçekleştirebilir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı