Sponsorlu Bağlantılar

Vip Transfer

Vip Transfer

20 Yıllık deneyimimiz ile sizlere uygun fiyatlarla konforlu şehirlerarası ve şehir içi ulaşımlarınızda, 7/24 güvenilir birçok dili bilen müşteri temsilcilerimiz ile İstanbul VİP Transfer hizmeti sağlamaktayız.

7/24 Transfer Hizmetlerimiz

VIP transfer hizmeti denilince ilk akla gelen profesyonel transfer şirketedir. Müşterilerimizin beklentilerine, taleplerine ve ihtiyaçlarına göre Vip servis sağlayan İstanbul Vip Transfer şirketimiz belirtilen adrese belirtilen süre içinde siz müşterilerimizi ulaştırmaya özen göstermektedir.

En Çok Talep Edilen Havalimanı Vip Transfer Hizmetleri

İstanbul Havalimanı

Güvenli ve lüks VIP araç modellerimiz, güler yüzlü personelimiz ve en uygun ücretlerimiz ile sizlere İstanbul Yeni Havalimanı transfer ulaşımı seçenekleri sunmaktayız.

Sabiha Gökçen Havalimanı

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan farklı bölgelere ulaşım için uygun bagaj hacmine sahip, ileri sürüş eğitimi almış personeller ile 7/24 sizlere VIP otel transfer hizmetleri sunmaktayız.

Antalya Havalimanı

Sağlık turizmi, iş gezileri, kültürel geziler, tarihi mekan gezileri ve resmi ziyaretleriz gibi durumlarda VIP araçlarla Antalya VIP Transfer Havalimanı hizmeti sağlanmaktayız.

Neden İstanbul Vip Transfer

Güvenli

Tüm şoförlerimizin ileri sürüş eğitimi almış olması sizin daha güvenilir ve konforlu bir şekilde yolculuk yapmanızı sağlar.

7/24 Transfer Hizmetleri

Transfer hizmeti ticari taksi, araç kiralama ya da toplu ulaşım gibi ulaşım hizmetlerinizde sizlere7/24 transfer hizmeti sunuyoruz.

20 Yıllık Deneyim

20 yıllık deneyimimiz ile müşterilerimizin beklentilerine, taleplerine ve ihtiyaçlarına göre VIP servisi sağlıyoruz.

Müşteri Temsilcilerimiz

İstanbul VIP transfer şirketimizde Rusça, İngilizce başta olmak üzere ana dili gibi konuşan tercümanlarımız bulunmaktadır.

Transfer hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.

[email protected],  Telefon: +90 553 937 17 20

https://vipistransfer.com/

https://vipistransfer.com/hakkimizda/

https://vipistransfer.com/transfer-hizmetleri/

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 - 00.im