Sponsorlu Bağlantılar

Vaser Liposuction Ameliyatı

Vaser Liposuction Ameliyatı

Son dönemlerde daha fazla talep olan vaser liposuction ameliyatı hem fiziksel açıdan hem piskolojik açıdan insanların rahatlamasına olanak sağlayan bir ameliyat türüdür. Kısa sürede yaılan ve uzman doktorlar tarafından alfa şekilde uygulanmakta olan vaser liposuction sayesinde sizler de vücudunuzda yer alan fazla yağlardan kutulabilirsiniz. Basen bölgesinden bacak bölgesine, karın bölgesinde bel bölgesine, sırt bölgesinden göbek bölgesine, kol altı bölgelerinden diğer tüm bölgelere varana kadar bu işlemin uygulanması uzmanların elindedir. Oldukça kullanışlı ve kalıcı bir vücuda sahip olmanızı sağlayan uygulama sayesinde, fit bir görünüme kavuşmak artık zor zamanlar ve uzun yıllar almayacaktır. Rahat rahat gezmeye, rahatça egzersiz yapmaya ve rahatça hareket etmeye de başlayabileceksiniz.

Vaser Liposuction Nedir?

Birçok kez kilo verme va yağlardan kurtulma yöntemi denemenize rağmen bunlardan kurtulamadığınızda devreye giren işlem vaser liposuction işlemidir. Yağların alınması işlemi olarak da bilinen vaser liposuction uygulamasının kısa halş ise vaser lipodur. Ameliyat şeklinde yapılan uygulama için hastaya lokal anestezi ya da genel anestezi uygulanır. Böylece hatsa işlem boyunca hiçbir şekilde acı ve ağrı hissetmez. Kullanılan son teknolojik aletler ve cihazlar sayesinde yağ hücrelerine oldukça baskın bir şekilde erişilir. Böylelikle artık yağlar dağılmaya ve ayrılmaya başlar. Yağların kütlesi mutlaka işlem öncesinde ölçülür ve bölgesel olarak çizme işlemi yapıldıktan sonra alma kısmına geçilir. Bakıldığı ve düşünüldüğü zaman çok uzun süren ve iyileşmesi de çok zor bir eylem gibi görünebilir ancak oldukça pratik ve profesyonel şekilde yapılan, hastaları bir an önce iyileştirerek normal hayata döndüren bir işlemdir.

Vaser Liposuction İle Fazlalıklara Veda Etme Zamanı

Vaser liposuction işlemi yaptırdıktan sonra yaklaşık olarak 3 gün içerisinde normal hayatınıza devam ediyor olacaksınız. Tamamen bir iyileşme süreci ise yaklaşık 5 ile 6 hafta arası sürüyor. Net iyileşme süreci sonunda ise vücudunuz artık fit bir hâl alıyor. Ancak bu işlem sonrası yağlarınızdan kurtulmuş olsanız dahi bir daha geri almamak ve vücudunuzun sağlığını bozmamak için mutlaka dengeli ve düzenli beslenmeye devam etmeli, düzenli rutin bir şekilde egzersiz yapmaya özen göstermelisiniz. Ancak bunları yaparken vücudu kesinlikle yormamalı ve her zaman ona değer verdiğinizi hissettirmelisiniz.

Vaser Liposuction Fiyatları Nelerdir?

Kısa sürede yaptırılan ve kısa sürede normal hayata döndürülen vaser liposuction yapılacak olan kişiye, bölgeye ve zamana göre farklı fiyatlara sahip olabilir. Vaser liposuction uygulamasında son teknolojiyle donatılmış olan cihazların kullanımına yer veriliyor. Böylelikle hiçbir dorun yaşamadan ve hiçbir aksaklığa mahal vermeden yağlarınızdan kurtulmaya başlıyorsunuz. Oldukça sağlıklı bir işlem olan vaser lipo sayesinde fazla yağlarınızdan kurtulurken aynı zamanda fazla kilolarınızdan da kurtuluyor olacaksınız. Yapmanız gereken tek şey, bölgesel olarak fiyatlandırma nedir öğrenmek ve alanında uzman bir doktor ile görüşerek bu işleme başlamaktır.

Vaser Liposuction Nasıl Uygulanır ve Hangi Bölgelere Uygulanır?

Basen bölgesi, bacak bölgesi, göbek bölgesi, bel bölgesi ve sırt bölgesi yağlanmaya en müsait bölgelerdir. Fazla yağlardan kurtulmak için birçok doğal yönteme ve yapay yönteme başvurmuş olabilirsiniz. Ancak bir sonuç alamayıp, aksine vücut yapınızı daha da bozmuş olabilirsiniz. Hem bu bozukluktan kurtulmak için hem de biran önce sağlıklı bir yapıya kavuşmak için uzman doktorlar elinde vaserlipo yaptırabilirsiniz. Vücudun belirli bölgelerindeki yağların alınmasında önemli bir rol oynayan vaser liposuction fiyatları sayesinde, sizler de yıllarca spor yapmış gibi kaslı ve bir o kadar da fit, sağlıklı görünen bir vücuda sahip olabileceksiniz.

https://alicemalyilmaz.com/vaser-liposuction/ ß hakkında bilgi için hemen sitemizi ziyaret edin.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı