Sponsorlu Bağlantılar

Vaillant Servisi

Vaillant Servisi

Vaillant ülkemizde kullanılan ısınma sistemlerinde en fazla tercih edilen kombi markalarından birisidir. Havaların ısınması kombilerin uzun bir süre sadece su ısıtmak amacıyla kullanılmasını sağlamıştır. Kombilerden düşük enerji tüketimi ve yüksek performans almak için bakımlarının yaptırılması yeterli olacaktır. Bakırköy Vaillant Servisi olarak cihazlarınızı bizlere bildirmiş olduğunuz adreslerden teslim alarak detaylı bakımlarını yapıyoruz.

Kombi Bakımı Neden Yaptırılmalıdır?

Kombi sistemlerinde bulunan petek ve borularda oluşan paslanma, kireçlenme, küf ve küçük parçacıklar devir daim sırasında cihaza kadar ulaşmaktadır. Zamanla bu kalıntılar kazanlarda kalın tabakalar meydana getirirken devir daim pompasında da sorunların çıkmasına sebep olmaktadır. Bu durum yüksek enerji sarfiyatına ve kombinin veriminin düşmesine yol açmaktadır.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı