Sponsorlu Bağlantılar

Vaillant Servisi

Vaillant Servisi

Bağcılar Vaillant servisi, gün boyu aralıksız olarak hizmet vermektedir. Bakım onarım işlemleri en kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Orijinal parça kullanımı ile güvence sunulmaktadır.

Verilen Hizmetler

Vaillant servis kurulduğu günden bugüne tamamen kullanıcı odaklı çalışmaktadır. Firma müşteri haklarına saygı duyarak, memnuniyet sağlayarak hizmet vermeye gayret etmektedir. Müşteriden gelen geri bildirimlere önem vermişlerdir.

Müşterilerden gelen çağrılar, iletişim sayfasından direk mobil servis aracına yönlendirilmektedir. Vakit kaybedilmeden ihtiyaç olan hizmet sunulmaktadır. Uzman ekip ile çalışılmaktadır. Doğru müdahale ile müşterinin isteği yerine getirilmektedir.

Uygun fiyat politikası ile müşteri bütçesi de düşünülmektedir. Ekonomik fiyatlar ile kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Eğitimli donanımlı ekip ile her türlü bakım onarım faaliyetleri büyük bir itina ile yapılmaktadır.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı