Sponsorlu Bağlantılar

Üretilen Kapı Çeşitleri

Çelik Kapı

Evimizin veya diğer kullandığımız alanların dışarısıyla bağlantısını sağlayan ve dışarıdan koruyan çelik kapılar, hayatımızda önemli bir yere sahip. Smart oda kapısı, kaliteli ham maddeyle ürettiği kapılarıyla müşterilerine güven veriyor. Bir çelik kapıda olması gereken bütün özellikleri göz önünde bulundurarak üretim yapan firma, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyor ve kapılarına garanti veriyor. Ayrıca üretilen çelik kapıların hırsızlara geçit vermeyeceği garantisi de veriliyor.

 

Üretilen Kapı Çeşitleri

Smart firması, farklı yerlerde kullanıma uygun çeşitli özelliklerde ve özel ölçülerde çelik kapı üretimi yapıyor. Firma; villa, apartman, pivot, yangın kapıları ve oda kapısı gibi çeşitli kapıları özel ölçülerde üretiyor. Ayrıca iris tanıma sistemi gibi yüksek teknolojili kapıları da müşterilerinin kullanımına sunuyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu