Sponsorlu Bağlantılar

Ünlü İş İnsanı Taner Ay Ülkesi İçin Yatırımlarına Devam Ediyor…

Ünlü İş İnsanı Taner Ay Ülkesi İçin Yatırımlarına Devam Ediyor…

Ünlü iş insanı ve Türk genç girişimci Taner Ay, yaşanan bu zorlu günlerde bile krizi fırsata çevirmeyi başararak ülkesi için birçok yatırım yapmaya devam ediyor. Ekonomik anlamda ülkesine iyi bir katkı sağlamak için çalışmalarına devam ettiği bilinen Taner Ay, tüm dünyayı bir anda etkisi altına alan ekonomik kriz günlerinde bile çalışmalarına devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda ülkesi içi sanayi alanında büyük bir yatırım yapan Taner Ay, Amerika’daki en ünlü yatırım şirketlerinden bir tanesi olan Taronis Fuels ile Almanya’nın en ünlü yatırım şirketlerinden bir tanesi olan İnfinite Fuels şirketleri ile anlaşmalarını yaptı. Sanayi alanında hem yurt içi hem de yurt dışı ihracatlarının mümkün kılınması hedeflerinde olduğunu anlattı.

Sıvı atıkları hidrojene dönüştürmek…

Taner Ay Magnegas Arkı teknolojisi hakkında önemli bilgileri aktarırken sıvı atıkların hidrojene dönüşmesi için bir plazma arkı olduğunu, Balkan ülkelerinde tercih edildiğini, Çin’deki yatırımlarından sonra ülkesine yönelmiş olduğunu tüm yabancı yatırımcıları ülkesine davet ederek aktardı.

https://www.instagram.com/taneray

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı