Gündem

Türkiye’nin En İyi Web Tasarım Kuruluşları

Grimor Web Tasarım hem KOBİ hem de KOBİ+ sekmenindeki şirketlere hizmet veren kuruluşlardan birisi olmaktadır. Kendilerini sürekli olarak yenileyerek müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadırlar. Sektörlerindeki gelişmeleri yakından takip etmelerinin yanı sıra ülkemizin sahip olduğu dinamikleri de en iyi şekilde analiz ederek müşterinin internet sitelerini en üst seviyeye çıkarmaktadır. Yaptıkları Web Tasarımı ile müşterilerinin vitrinlerini güçlendirmektedir.

 

Web VIMI. 15 yıldan daha fazla süredir deneyim ve tecrübeleri ile yurt içi ve/veya yurt dışı pazarında başarılı bir şekilde yer almayı sürdürmektedir. Başarılarının arkasında ise her daim Vision / Mission ve Division ile doğru stratejiler üzerine oluşturdukları profesyonel iş planlarının bulunmasının yanı sıra kitlesel müşterilerine üstün kalitede ve benzersiz tasarımlar sunabilmeleridir. Web dünyasında ve/veya İnternet ile ilgili tüm alanlarda müşterilerine aktif hizmet verebilmesiyle de müşterilerinin 360 derece tüm ihtiyaçlarını ortak bir çatı altında ve bütünlük sağlayarak sonuçlandırmaktadır.

 

Kurumsal Web Tasarım Kuruluşları

 

Biltek Web Tasarım 2015 yılında kurmuş olduğu yeni alt yapısının yanı sıra yönetim panellerini de yenilemesi sayesinde daha pratik ve şık bir web tasarım pendik sunmaktadır. Yazılımlarını hazırlarken en iyi performansı sergileyecek şekilde kodlarını hazırlayan kuruluş, bu sayede web sitelerindeki yüksek trafiği hızlı bir şekilde yönlendirmeyi de mümkün kılmaktadır. Kodlarını yerli kodlar kullanmaları sayesinde de ülke kaynaklarının ülkemizde kalmasını sağlamaktadır.

 

Ceviz Bilişim alanında rüşdünü ispatlamış ekibi ile müşterilerine sektörünün en iyi hizmetlerinden birini vermektedir. Müşterilerinden gelen istekleri en ince ayrıntısına kadar anlamlandırıp, bu isteklere en optimal çözümleri sunmaktadır. Bunların yanında portföyünde bulunan müşterilere sektörde meydana gelen tüm yenilik ve gelişmelerden anında haberdar etmektedir. Müşterilerin aldıkları hizmetten tamamen mutlu olmalarını sağlamak için hizmetlerini şekillendirmektedir. Hizmetlerini ağırlıklı olarak web tasarımına yönlendiren kuruluş Web VIMI tarafından da tam not alan kuruluşlardan birisi olmaktadır.

 

Web Tasarım Şirketleri

 

Penta Yazılım kuruluşunu sektöründe öne çıkmasını sağlayan özelliklerinin başında iyi bir şekilde planlamayı başardıkları stratejik planlamaları gelmektedir. Geliştirme ekipleri müşterilerine zengin özellikleri ile birlikte birinci sınıf hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Odaklandıkları bu hizmet anlayışları sayesinde de müşterilerin daha mutlu olmasını ve memnuniyetlerinin zirve noktasına ulaşmasını sağlamaktadırlar.

 

Web Tasarım Sistemleri bütün yazım dillerine hâkim olan kuruluşlardan birisi olmaktadır. Sahip oldukları bu bilgi birikimi sayesinde de müşterilerin bütün hayallerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyorlar. Reklam yönetimi açısından da öne geçen kuruluş tüm sosyal medya hesaplarında ve adwords ile hedef kitleye ulaşımı kolaylaştırıyor. Müşterilerinin bilişim alanındaki ihtiyaçlarına özel olarak çözüm önerilerinin yanında projelere uygun teklif edilen Web Tasarım Fiyatları ile de öne çıkmaktadır.

 

Kaynak: Web VIMI.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı