Gündem

Turkcell Bedava İnternet Uygulaması

Turkcell Bedava İnternet Uygulaması

Turkcell kullanıcıları internet üzerinden indirim kampanyasını sık bir şekilde uygulayan firmanın hizmetlerinden yararlanıyorlar. Firmanın bu hizmetlerinden bir tanesi olan Turkcell bedava internet uygulamasıdır.

Firma Turkcell operatörü kullanan müşterilerine önceden vermiş olduğu Vodafone bedava internet gibi farklı hizmetler sunuyor. Kolay bir şekilde kredi kartı ile ödeme seçenekleri sunarak hizmeti veriyor.

Turkcell Emeklileri Unutmadı

Firmanın Turkcell kullanan emeklileri özel internet kampanyaları oldukça fazla tutuluyor. Çünkü dar gelirli olan kişilerin bedava internet ve konuşma işine geliyor. İndirim kampanyası firması Türk Telekom bedava internet kullanan emeklilere yaptığı jesti Turkcellilere de yapıyor.

Bimcell kullanan emekliler ise memnun olmadıkları Bimcell bedava internet paketlerini iptal ederek Turkcell’e geçiyorlar. Firmanın emeklilere mahsus sunduğu konuşma ve bedava internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Siteyi ziyaret etmeniz kampanyalar hakkında size bilgi verecektir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı