Sponsorlu Bağlantılar

Turbobit

Turbobit

İnternet kullanıcıları cihazlarına dosya indirmek için güvenilir bir indirme aracı kullanmak isterler. Günümüzde en popüler ve güvenilir indirme sitelerinin başında turbobit gelir. Bu siteden üyelik alınarak normalin üstünde indirme hızı sağlanabilir. Aynı zamanda siteye doya yüklemesi de yapılabilir. Yine turbobit benzeri bir site olan rapidgator sitesine de ücretsiz bir şekilde dosya yüklemesi ve dosya indirmesi yapılabilir.

Lisanslı Office Programları

Günümüzde bilgisayarlarda en çok kullanılan lisanslardan biri windows 10 lisans olarak bilinmektedir. Windows sistemine sahip cihazlarda aranan en önemli programlar genelde office programları olmuştur. Kullanıcılar office lisans programları ile çeşitli dosyalar, sunumlar ve benzeri şeyleri kolaylıkla oluşturabilir. Programların lisanlı versiyonları yani tam sürümleri verim almak açısından daha doğru tercih olacaktır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı