Sponsorlu Bağlantılar

Tiny House – Trainer Tiny House Modelleri Fiyatları

Tiny House – Trainer Tiny House Modelleri Fiyatları

Tiny house yaşam alanları olarak son zamanlarda adından sıkça söz ettiren, doğa dostu minimal ev konseptlerinden biridir. Küçük taşınabilir evler ya da tekerlekli mobil evler olarak bilinen bu yeni ev türü son yıllarda hem dünyada hem de ülkemizde yoğun ilgi görmektedir. Minimal yapısına rağmen içerisinde tam bir donamım özelliği olan tiny house yaşam için doğal yerleri tercih edenler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

Sahil kıyılarında, doğal yaşamın en güzel manzaralarına ev sahipliği yapan köylerde ve yeşil alanlarda tiny house evler ideal bir konaklama yapısıdır. Kimileri için iyi bir tatilin adresi kimileri için çevre dostu bir yaşam sürmenin en iyi yoludur. Dayanıklı mobil evler enerji tüketimi anlamında düşük masraflıdır. Klima ve güneş panelleriyle ısı sorunu kolaylıkla çözülür. Büyük evlerin neden olduğu masraflardan kullanıcılarını korur.

İçerisinde temel yaşamda ihtiyaç duyulan tüm araç gereçler bulunur. Ortalama boyutları 30 – 35 metrekare kadardır. Kişisel zevklere uygun olarak tasarlanabilir. Kapasitesi yeterli araçlarla istenilen yere götürülüp kurulabilir. Tiny house yaşam özellikleri ve uygun fiyatları konularında bilgi almak için deneyimli firmamızla irtibata geçerek hayallerinizdeki eve hemen sahip olabilirsiniz.

Kaynak: https://www.trainertinyhouse.com

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı