Sponsorlu Bağlantılar

Tesettür Dış Giyim Ferace Modelleri

Tesettür Dış Giyim Ferace Modelleri

Feraceler tesettürlü kadınların çok sık tercih ettiği, olmazsa olmaz ürünlerin başında geliyor. Hemen hemen her kadının dolabında bulunan bu ürünler ile hem şık gözükmek hem de rahat etmek mümkün. Bu kadar çok ilgi çeken tesettür dış giyim ferace ürün grubunun farklı birçok modeli de mevcuttur. Bu modeller içinden kendinize en uygununu seçerek harika kombinler yapabilirsiniz. Kısa süre içinde dışarı çıkmanız gerekiyor ise bu ürünleri giy çık tarzında da kullanabilirsiniz. Uzun olan modeller tüm vücudunuzu saracaktır. Ayak bileği hizasına kadar uzanan ürün sayesinde dışarı çıkarken uzun hazırlıklar yapmanıza gerek kalmayacak.

Tesettür Dış Giyim Ferace Model Özellikleri Nelerdir?

Farklı birçok tesettür dış giyim ferace modeli içinden size en uygununu seçmek için öncelikle tüm modellerin özelliklerini öğrenmeniz gerekiyor. Modeller ve bu modellerin özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Gizli Fermuarlı Ferace: Bu modelde düğme yerine fermuar mevcuttur. Fermuar ise arka kısımda gizlenmiştir. Üstüne kumaştan örtü görevi gören bir kısım yapılan modelde sanki bir elbise gibi kullanım imkânı ortaya çıkıyor. Buna ek olarak önden fermuarlı modeller de mevcuttur. Bunlar da sanki elbise giymiş gibi bir kullanım imkânı sunuyor.
  • Kapüşonlu Kot Ferace: Kot kumaşı hemen hemen her pantolon ile kombin yapılabilecek bir kumaş türüdür. Bu sayede kombin yapmayı kolaylaştırıyor. Kot kumaşın sunduğu avantajları elde etmenizi sağlıyor. Vücudunuzu soğuktan koruyor. Aynı zamanda rengi ve dokusu ile eşsiz bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor.
  • Gizli Düğmeli Ferace: Düğmeli bir ürün kullanmak istiyor fakat düğmelerin gözükmesinden rahatsız oluyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Tesettür dış giyim ferace ürünlerinde sıklıkla tercih edilen bu ürün grubu ile şıklığınızı zirveye taşıyabilirsiniz. Ürünün düğmeleri bir kumaş altında gizlenmektedir. Boydan düğmeleri mevcuttur. Bu sayede herhangi bir açılma söz konusu olmayacaktır.
  • Beli Bağcıklı Ferace: Bu ürün türü ise bel detaylarını sevenler için ideal bir üründür. Belinde ince ip detayı vardır. Buradan bağlanarak kullanılabilir. Özel günler için ideal bir seçim olabilir.

Siz de tüm bu modeller içinden kendinize en uygunu seçebilir, harika kombinler oluşturabilirsiniz.

Tesettür Dış Giyim Ferace Hangi Modeli Ne Zaman Tercih Etmeliyiz?

Gizli düğme ve fermuar modelleriniz özel günlerde tercih edebilirsiniz. Ürünün üzerinizde elbise gibi durmasını sağlayabilir, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Gündelik kullanım içinse kapüşonlu kot modeli tercih edilebilir. Bu ürün türü tesettür dış giyim konusunda gündelik kullanıma en uygun ürünlerin başında geliyor. Kapüşon sayesinde hem yağmurdan korunabilir hem de şık görünebilirsiniz. Ayrıca kot kumaşı ile rahat hareket edebilirsiniz.

https://modamesra.com/tesettur-dis-giyim/

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı