Sponsorlu Bağlantılar

Tarzınıza Uygun Davetiyeler

Düğün davetiyeleri çiftlerin en mutlu günlerine sevdiklerini de çağırmak için kullandıkları bir tür mesaj özelliği taşır. Bu mesajın karşı taraf üzerinde etkisini artırmak içinde güzel bir yazı fontu, etkileyici bir çağrı metni ve kaliteli bir davetiye materyalinin seçilmiş olması gerekir. Bu özellikler davetiyenin hem dikkat çekiciliğini hem de etkileyiciliğini ciddi oranda artırmaktadır.

Günümüzde birçok farklı renge ve modele sahip davetiyeler adayların hizmetine sunulmuştur. Çiftler bu modellerden üzerinden düşünerek seçimini yapmakta ve sipariş vermektedir. Verilen siparişler çağımızda oldukça gelişen teknoloji sayesinde kısa zamanda teslim edilmektedir.

Tarzınızı yansıtan beyaz zarflı düğün davetiyeleri ile düğününüzün güzelliğini ortaya çıkarabilirsiniz.

Düğün Davetiyemi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Davetiye seçimi düğüne hazırlık yapan çiftler için en kolay seçimlerden bir tanesi olduğu düşünülerek ertelense ya da yeterli önem verilmese dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntılar vardır. Bunlardan biri ekonomik diğeri ise zamanlama ayrıntısıdır.

Düğün telaşından dolayı çiftlerin zamanı oldukça değerlidir. Bu nedenle farklı kişilere ulaştırılacak olan davetiyeler arasında akıllara gelmeyen isimler mutlaka olacaktır. Adayların düğünden en az bir buçuk ay öncesi detaylı bir şekilde düşünmesi ve davetiye gönderilecek olan kişileri not alamsı gerekir. Çıkan sayıya göre bir davetiye siparişi vermek yerinde bir karar olacaktır. Bu noktada davetiye için bir bütçenin de hali hazırda bulunması gerekir.

Diğer yandan düğüne davet edilen kişilerin planlarını yapabilmeleri ve düğüne katılabilmeleri için zaman yaratmak adına, firmadan teslim alınan davetiyelerin düğüne 3 hafta kala dağıtılması sağlanmalıdır.

Davetiye Modelleri

Davetiye modelleri için günümüzde yüzlerce hatta binlerce model bulunmaktadır. Davetiye seçerken çiftler detaylı bir şekilde düşünmeli deyim yerindeyse ince eleyip sık dokumalıdır. Her şeyden önce çiftler bu özel günde mutluluklarını en çok yansıtan davetiye modelini ve rengini seçmelidir.

Gösterişli davetiyeler daha çok akılda kalıcı olacaktır. Bunun yanında davetiyeler seçerken dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir tanesi de çağrı metnine yazılacak cümleler olan cümlelerdir. Çiftler bu noktada hazır sözleri tercih etme yoluna gidebilirken tamamen kendilerine ait sözleri de düğün davetiyelerine yazabilirler.

Sektörde uzun yıllardır yeni evlenecek olan çiftlere hizmet veren Nisa davetiye müşterilerine uygun fiyat ve üstün kalitede düğün davetiyesi sunmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı