Sponsorlu Bağlantılar

Supermarket Online

Supermarket Online

Araz Supermarket, sizlere eşsiz bir alışveriş fırsatı sunuyor. Evden dışarı çıkmadan, teslimatın kapıya kadar yapıldığı supermarket alışverişini deneyimlemek için bu platformu mutlaka ziyaret etmelisiniz. Bir çok taze gıdanın yer aldığı ve bir çok ürünün bulunduğu bu markette siparişlerinizi online olarak verebilirsiniz. Supermarket online deneyimini yaşayacağınız bu marketin ürün yelpazesi bir hayli geniştir.

Promosyonlar

Bir çok ürüne kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu platformda yer alan kampanyalardan yararlanmak ve hafta sonları fırsatlarını takip etmek artık çok kolay. Sunduğu hizmetler dahilinde oluşturulan fırsatlar ve kampanyalar supermarket onlayn alışverişinizi daha karlı bir hale getirecek ayrıca daha da keyifli alışveriş yapabileceksiniz.

Düzenli bir şekilde yayınlanan indirim katalogları ile ihtiyacınız olan birçok ürünü çok daha uygun fiyatlara alabilirsiniz. Bunun yanında sitede yer alan festivalleri de takip ederek birçok ürüne indirimli bir fiyat ile sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı