Sponsorlu Bağlantılar

Son Zamanlarda Kullanımı Popüler Olan Elektronik Sigaralar

Son Zamanlarda Kullanımı Popüler Olan Elektronik Sigaralar

Elektronik sigara ile tanışan kişiler zamanla artmaktadır. Elektronik sigaranın yapım aşaması 1960’lı yıllarda başlanmış fakat 2000’li yılların başında ancak üretime sunulabilmiştir. Firmanın amaçladığı en önemli şey sigara içenlerinin bağımlılığını bitirmek ve nikotin istekleri en aza indirmektir. Jull gibi firmanın sürmüş olduğu ürünler, günden güne değişime uğrayıp E sigara formatına sahip oldu.

Elektronik Sigaranın Tercih Edilmesinin Sebepleri

İçerisinde nikotin içermesine rağmen bütün zehirli maddelerden ayrılmış olup, mekanizmasıyla birlikte etrafa duman yerine buhar salıp, değişik görünüme ve kalınlığa sahip olan ürünlerdir. Elektronik sigara çeşitlerinden olan iqos da kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmektedir. Elektronik sigaralar cepte kolayca taşınabilirliğiyle ve dikkat çeken tasarımlarıyla kullanıcıların tercihleri arasına girmiştir.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı