Gündem

SMS Gönderici

SMS gönderici sayesinde dilediğiniz tüm numaralara aynı anda toplu mesaj gönderebilirsiniz. Böylece pratiklik sağlayarak zamandan kazanır ve müşterilerinizle her an iletişimde kalabilirsiniz.

Bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan SMS gönderme işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmenize imkân veren bu yazılım, numaraları metin formatındaki dosyalardan da alabilir.

Herkese ayrı ayrı SMS gönderme zahmetiyle uğraşmak istemiyorsanız bu programımızı kullanarak iş süreçlerinizi daha efektif bir hâle getirebilirsiniz.

Toplu SMS gönderme için kullanılan çeşitli online siteler veya farklı programlar da vardır. Ancak bunların çoğu ya birtakım güvenlik riskleri barındırır ya da fonksiyonel açıdan istediğiniz özellikleri sunmaz.

Spam filtresine takılmadan, yüzlerce veya binlerce numaraya eşzamanlı olarak SMS gönderimi sağlamak için Quantum Teknoloji’nin profesyonel çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

SMS Gönderici Ne İşe Yarar?

SMS göndermek ister kişisel, ister iş amaçlı olsun en hızlı iletişim kurma yöntemlerinden biridir. Fakat pek çok kişiye mesaj yollamak gerektiğinde bu, son derece sıkıcı olacaktır. Quantum Teknoloji tarafından piyasaya sürülen SMS gönderici size bu noktada en iyi desteği sunarak dilediğiniz mesajı dilediğiniz sayıda numaraya göndermenize olanak tanır.

Örneğin toplu etkinlik duyuruları, kurye bilgileri, randevu vb. hizmetlerin hatırlatılması gibi çeşitli amaçlarla toplu SMS gönderimine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz.

İşte reklam, tanıtım, etkinlik, pazarlama gibi tüm faaliyetlerinize ivme kazandıracak SMS gönderici bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınıza yanıt verir.

SMS Gönderici Özellikleri

  • Saniye cinsinden mesaj gönderim sıklığını belirleyebilirsiniz.
  • Ayarlarınızı her cihaz için özelleştirebilirsiniz.
  • İstediğiniz kadar cep telefonu bağlantısı ekleyebilirsiniz.
  • Windows işletim sistemli bilgisayarlarda ve Android işletim sistemli telefonlarda WI-FI aracılığıyla çalışır.
  • Her gönderim sonrası numara listesi tekrar yedeklenir. Bu sayede hangi numaralara SMS gönderip hangi numaralara göndermediğinizi kolaylıkla anlayabilirsiniz.
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı