Sponsorlu Bağlantılar

Sinoz Leke Kremi

Dr Clinic Leke Kremi

Dr Clinic leke kremi içerdiği c vitamini sayesinde asidik özelliği bulunuyor. Asidik özellik cildinizi soyarak ölü hücrelerden kurtulmanıza yardımcı oluyor. Ölü hücrelerden arınan cildinizin, kolajen oluşumunu arttırıp hızlandırıyor.

Cildi Lekelerden Arındırmak 

Cildinizin kaybettiği elastikiyetini kazanmanız için Sinoz leke kremi kullanmanızı öneriyor. Bu krem yaşınız kaç olursa olsun kırışıklık oluşumunu engelliyor. Cildinizdeki kırışıklıklar son bulurken, cildiniz doğal beyazlığına kavuşuyor. Kahverengi lekelerin açılmasını sağlayan vitaminler kremin içerisinde yer alıyor. Bu krem sayesinde cildiniz derinden gelen doğal bir ışıltıya sahip oluyor. Parlak ve pürüzsüz bir cilt için bu kremi kullanmanız gerekiyor. Kremi dairesel hareketlerle yedirmeniz durumunda cildinizdeki bakım etkisini hemen fark ettiriyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı