Teknoloji

Seven Knights – Time Wanderer – 5 Kasım da çıkıyor

Nintendo eShop’ta 40 ülkeden erişilebilecek oyun 5 Kasım’da yayınlanacak. Yayın tarihinin duyurulmasını kutlamak için paylaşılan ve oyunun önceden yayınlanmamış bilgilerini içeren video Netmarble’ın resmi YouTube kanalından izlenebilir: [https://youtu.be/VpL3Dfwn_78]

The Seven Knights – Time Wanderer – resmi websitesi tüm oyun içi karakterlerinin yeni bilgileri, ekran görüntüleri, oyun müzikleri ve web çizgi romanının son bölümüyle güncellendi. Yepyeni “Features” sekmesi 5 Kasım’da oyun içinde neler olacağını listeliyor.

Seven Knights – Time Wanderer – görsel olarak inanılmaz, yepyeni kontrolleri ve savaş sistemiyle beraber, konsol platformu için optimize edilmiş Seven Knights Mobil oyununu baz alan gerçek zamanlı ve sıra tabanlı bir RYO. Ayrıca bu oyun tek oyunculu bir RYO olarak hikayenin sonunu içeriyor. Stratejiye göre çeşitli kahramanların kullanıldığı eğlenceli deste toplama sağlamakta.

Seven Knights – Time Wanderer –Seven Knights’ın sekizinci üyesi olan Vanessa’ya ve onun üstün büyüsel ekipmanı Sandy diye bilinen bilinçli kum saatinin uzay ve zamanın bükülmesine düştükten sonra eve sağ salim dönmeye çalışma macerasına odaklanmakta.

Seven Knights – Time Wanderer – 29 Ekim itibariyle ön siparişe açık olacak ve 5 Kasım itibariyle dünya çapında dijital paket olarak yayınlanacak. Oyunla ilgili daha fazla detaylı bilgi, resimler ve tanıtım videosu resmi web sitesi ve Twitter adresinde bulunabilir.

Trademarks are property of their respective owners. Nintendo Switch is a trademark of Nintendo.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı