Gündem

Savcı Ve Hakim Cübbesi

Savcı cübbesi modellerini incelemek ve satın almak için adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Her meslek alanının kendi giyim ürünleri bulunuyor. Savcı ve hakim cübbeleri de bu mesleki kıyafetlerden bir tanesidir.

Savcı cübbesi hakim ve savcılar yüksek kurulu yönetmeliğine göre hazırlanır. Cumhuriyet başsavcılıklarında görev yapan hâkim ve savcıların, resmi kıyafetleri siyah parlak kumaştan yapılır. Cübbeler kullanılırken;

  • Ceza mahkemelerinde görev alanlar için kırmızı,
  • Hukuk mahkemelerinde görev alanlar için yeşil,
  • İdari yargıda göre alanlar gri renkli saten kumaş giyer.

Hakim Cübbeleri ve Savcı Cübbeleri

Bazı mesleklerin özel kıyafetleri bulunur. Bu kıyafetler kişinin hangi konumda olduğuna göre değişir. Birçok meslekte özel olarak üretilen bu kıyafetlerin kaliteli olması gerekir. Cübbe de farklı meslek gruplarında kullanılan ürünler arasındadır. Hakim cübbesi bu mesleği yürüten kişiler tarafından kullanması gerekir. Hakim cübbeleri farklı seçenekler sunuluyor. Ayrıca özel tasarımlarıyla cübbeler ilgi çekiyor. Hakim cübbesi modelleri meslekle uyum göstermelidir. Mesleğin icra edilmesi için tasarlanan hakim cübbeleri tasarımlarıyla da beklentileri karşılıyor. Cübbelerde yer alan tasarımlar detaylarıyla beğeni kazanıyor. Sitemiz üzerinde kaliteli cübbe modellerini sizler için satabiliriz.

İnternet adresimiz hakim ve savcılarımızın cübbelerinin üretimi uzun yıllardır başarılı şekilde yapabiliyor. Hakim ve savcımızın cübbe alışverişlerindeki ilk tercihlerinden bir tanesiyiz. Ürünlerimiz hakim ve savcılarımızın işlerini rahatlıkla yapmasını sağlıyor. Farklı kumaş seçenekleriyle öne çıkan cübbe modellerini dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu