Sponsorlu Bağlantılar

Sarıyer Kadınlar Plajı

Sarıyer Kadınlar Plajı

Kendinize ait bir günü denizin kıyısında güneşin tadını çıkararak geçirmek isterseniz Sarıyer Kadınlar Plajı tam size göredir. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bu plaj hafta içi ve hafta sonu her zaman açıktır. Çevresinin tamamen brandalarla kapatılması gelen hanımların daha rahat olmasını sağlıyor.

İstanbul’un Sarıyer semtinde yer alan bu özel plaj, düzeni, farklılığı ve temizliği ile dikkat çekiyor. Plajın kumu tamamen altına benzediğinde dolayı adını Altınkum Kadınlar plajından alıyor. İstanbul’un içinde doyasıya tatilin en doğru adresi Altınkum Kadınlar Plajı olarak bilinir.

Kadınlara Özel Temiz Plaj

Kadınlar plajında görev alan herkes bayan olup, sınırsız hizmet her zaman veriliyor. Hanımların rahatlığının bozulmaması için tüm tedbirler en baştan alınıyor. Gitmeden önce arayarak rezervasyon yaptırmanız en doğru karar olacaktır.

Yaz aylarını evde geçirmek yerine ailenizle birlikte bu güzel sahilde geçirebilirsiniz. Şezlong, masa, sandalye ve şemsiye ücreti de ödenen paraya dahil olup ekstra hiçbir ödeme yapılmıyor. Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı ile denize girmenin ve kaliteli zamanlar geçirmenin keyfine varın.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı