Sponsorlu Bağlantılar

Sanal Atanmış Sunucu

Sanal Atanmış Sunucu

İnternet adresleri hosting ve domain adındaki yapılardan oluşmaktadır. Hosting yapısı içerisinde VDS kavramını anlamak daha mümkündür. VDS sanal atanmış sunucu demektir. Sürekli açık olan bilgisayarlar kullanılarak bu bilgisayarların gücünden faydalanılmaktadır. VDS sunucu satın alarak kişiler hem sitelerini barındırabilmekte hem de bu işlemin ticaretini yapabilmektedirler.

VDS Satın Al

VDS güvenilir yerlerden alınmalıdır. Vds satın al işlemi gerçekleştirmeden önce iyi bir araştırma yapılmalıdır. En uygun fiyatları sunan yerler tercih sebebidir. En iyi işlemci ve en iyi SSD’leri kullanan sistemler tercih edilmelidir. Ancak bu şekilde sağlam bir VDS sahibi olunabilmektedir. VDS’in kesintisiz bağlantı özelliğine sahip olması da önemlidir. Yedekleme de önemli bir konu olup buna sahip olan sistemler tercih edilmelidir.

Reseller Nedir?

Reseller kelime anlamı olarak alıp satan, tekrar pazarlayan gibi anlamlara gelmektedir. Yani reseller hosting ile alınan alanın farklı kişilere satılması mümkündür. Reseller hosting çokça tercih edilmektedir. Bu sayede para kazanmak mümkündür. Bayi hostingi herkes tarafından tercih edilecek bir hosting değildir. İyi bir araştırma yapılması önerilir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı