Gündem

Samsun Sepetli Platform Kiralama

Samsun Sepetli Platform Kiralama

Çoğunlukla inşaat şantiyelerinde tercih edilen Samsun sepetli platform, ayrıca ev ya da eşya taşımak için de ihtiyaç duyulabilen bir vinç türüdür. İhtiyaç doğrultusunda pek çok farklı alanda da kullanılabilen sepetli platformlar, iş makinası kategorisinde değerlendirilir. Makinaların sepetli bir platform sahip olması, bu türden çalışma ortamlarında önemli ölçüde fayda sağlar.

20 ila 70 metre yüksekliğe sahip olan sepetli platformlar, çeşitli alanlarda kullanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Sepetli vinç olarak da ifade edilen bu iş makineleri, hem küçük boyutlara sahip olması hem de verimli bir şekilde çalışması sebebiyle tercih edilir. Bu gibi özelliklerinin yanı sıra kolaylıkla erişilebilir olması, inşaat şantiyelerinde önemli bir kolaylık sağlayabiliyor. Ayrıca nakil hattı ya da itfaiyeler için de bazı durumlarda kolaylık sunabiliyor.

Samsun sepetli platform kiralama yapan birçok ihtiyaç sahibi daha güvenli bir çalışma ortamında ihtiyaçlarını giderebilme şansına sahiptir. Üstelik firmamız bünyesinde sunulan sepetli platform kiralama hizmetleri sayesinde Samsun’un her ilçesinde taleplerinizin karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

7 Gün 24 Saat Tüm İhtiyaçlarınız için Emir Vinç!

Emir Vinç Platform Kiralama olarak firmamız Samsun kiralık vinç şirketleri içerisinde yılların tecrübesiyle hizmet veren profesyonel bir firma olarak dikkat çeker. Kurulduğu tarihten bu yana gerek Samsun ve ilçelerinde gerekse çevre illerde sunduğu hizmetlerle tanınan firmamız Emir Vinç, Sinop, Ordu ve Amasya’da da tanınan bir firmadır. Üstelik edindiği vizyon ve misyonu sayesinde her geçen büyüme kaydedebilen, daha geniş kitlelere hitap edebilen bir firma haline gelmeye devam ediyor.

Siz de Samsun ya da çevresinde kaliteli ve sorunsuz vinç kiralama hizmetlerine ihtiyaç duyarsanız firmamızla iletişime geçebilir, gerektiğinde fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu