Sponsorlu Bağlantılar

Sağlığınız Beslendiklerinizle İlgilidir

Sağlığınız Beslendiklerinizle İlgilidir

İnsanların yaşamak için beslenme ihtiyaçlarını doğru gıdalarla karşılıyor olmaları gerekiyor. En çok tüketilen gıda maddeleri arasında yağlar gelirken, günümüzde yağların en sağlıklısının zeytinyağı olduğu konusunda tüm beslenme uzmanları birleşiyor.

Bazı hekimlerin sınırsızca sabah aç karna tüketimini tavsiye ettikleri zeytinyağı, her zaman sağlık getirmiyor. Her üründe olduğu gibi zeytinyağında da kalite sağlık getiriyor. Sağlıklı olanın Naturel sızma zeytinyağı olduğu konusunda ise tereddüt bulunmuyor.

Zeytinyağında da İddialılar

Bu sektörde son zamanlarda adı güven kelimesiyle birlikte anılan firma, ürün çeşitleri arasında yer alan doğal incir ve cevizin yanında, organik zeytinyağı ile sağlıklı yaşam için çalışmaya devam ediyor.

Bitkilerden yağ çıkarmak için ısıl işlem uygulanması yağ miktarını artırıyor. Bu durum zeytin için de değişmiyor. Ama firma, ürünlerinin doğallığı ile gıda alanında söz sahibi olmak istiyor. Bu nedenle soğuk sıkım zeytinyağı ile müşterisine hizmet ediyor. Hedefini, çok kâr yerine müşteri güvenini kazanmış uzun ömürlü bir işletme olarak yoluna devam etmek olarak açıklıyor.

Firma, doğal ürünler konusunda iddialı olduğunu diğer ürünlerle de göstereceğe benziyor. Şimdilik katkısız doğal reçel çeşitleri, kaya koruğu ve kekik salamurası zahteri de ürün çeşitleri arasında bulunduruyor. Ama doğal ürünün çabuk biteceği konusuna da dikkat etmek gerekiyor. Unutmayın, yetişen alıyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı