Sponsorlu Bağlantılar

Puzzle

Puzzle

Çocuk demek oyuncak demektir. Her yaş grubunun farklı bir oyuncağı vardır. Örnek verecek olursak 0-6 aylık dönemde sesli uyaran veren çıngıraklar tercih edilirken altı yaş döneminde daha fiziksel aktiviteye dayanan oyuncaklar tercih edilir. Çocuğunuzla vakit geçirdikçe çocuğunuzun neye merakının olduğunu daha iyi anlayacak ve ona göre oyuncak alacaksınız. Pilsan oyuncak aradığınız her türlü oyuncağı bulmanıza yardımcı bir sitedir. Aradığınız oyuncağı bulmak için gezmeyin hemen siteye girin ve sipariş verin. Sitede satışı yapılan her oyuncak Avrupa standartlarına uygundur ve lisanslı ürünlerdir.

Kız Çocuk Oyuncakları

Kız çocuk oyuncakları arasında bebekler, peluşlar, oyuncak ev araç gereçleri gibi bir çok çeşit bulunur. Aynı zamanda puzzle ve mantık oyunları da bu grupta yer alır. Bruder oyuncaklar sök çıkar oyuncakları arasında yer alır. Çocuğun el becerisini geliştirirken aynı zamanda beyin gelişimine de destek sağlar. Siteye üye girişi yaparak bir çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Üye olan kişiler kampanyalardan ve duyurulardan anında haberdar olur. Üye girişi yapmak ayrıca sipariş takibi açısından da önemlidir.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı