Sponsorlu Bağlantılar

Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı nedir?” sorusunun cevabı nakliye sektörüne girmek isteyenlerin ilgisini çekmektedir. Proje taşımacılığı, yüklerin özel yüklerle bir yerden bir yere özel olarak taşınmasına verilen isimdir. Proje taşımacılığında en önemli kavram zamandır. Proje taşımacılığında amaç; standart dışı kargonun, öngörülen sürede, planlandığı şekilde varması gereken yere hasarsız olarak varmasıdır. Belirlenen yere zamanında ulaşmazsa büyük kayıplara neden olabilir. Bu nedenle, projeyi taşırken eksiksiz bir dokümantasyona sahip olmak ve uzman bir ekiple yola çıkmak gerekir.

Proje taşımacılığı yapılırken profesyonel ve tecrübeli bir kadro ile kurulmalıdır. Ekipman ve araçlar ağır yük taşımacılığına uygun olmalıdır. Personelin prosedürlere hakim olması, hangi ülke veya bölgeye sevkiyat yapılacağı, yol analizi, teknik bilgi ve zaman yönetiminin başarıyla yapılması gerekir. Müşterinin talep ettiği taşıma türü hakkında gerekli bilgiler, yapılacak sevkiyatta yer alan artı ve eksiler eksiksiz olarak anlatılmaktadır. Fuar ve etkinlik taşımacılığı hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu