Sponsorlu Bağlantılar

Prenses Abiye Elbise Modeli

Prenses abiye modelleri, kadın ve genç kız grubuna hitap ettiği gibi kız çocuklarına da hitapta bulunan bir elbise modelidir. Prenses abiye modelleri, genellikle kalın askılı, düşük omuz, ince askılı, uzun kollu gibi kol uzunluk ya da kısalıklarına sahip olabilmektedirler. Prenses abiye elbiseleri, kız çocuk abiye elbiseleri içerisinde de yer alan bir modeldir. Bu model, her elbisesinde çokça farklı görünüme sahiptir fakat genellikle bel ve belin üst kısmında elbise kumaşı boncuk, taş ve güpür işlemeli olur. Elbisenin belden aşağı kısmı ise kabarık, kumaş üstüne kumaş ile aynı renkte tül dokunulmuş olan bir modeldir. Uzun olan fakat kuyruğa sahip olmayan bir elbise modelidir. Kız çocuklarında giyilen ya da ebeveynleri tarafından tercih edilen abiye elbiselerde olabileceği gibi elbisenin giyim aşamasında tarlatan kullanılması da mümkündür. Tarlatan kullanımı, prenses abiye elbise modeli için oldukça uygun olan bir modeldir.

Kız Çocuklarında Abiye Elbise Kumaşları

Kız çocuklarında giyilen abiye elbiselerinde kumaş seçenekleri oldukça çoktur. Bu kumaşlar saten, ipek saten, keten, tül kumaş, ziberlin kumaş, vual kumaş, kaide kumaş, düz kumaş, kendiliğinden baskılı olan kumaşlar olmak üzere birçok çeşidi vardır. Fakat çocuk abiye modelleri için en çok kendiliğinden baskılı olan abiye modelleri tercih edilmektedir. Bu abiye modelleri çiçek, kelebek gibi doğallık içeren desenler olabileceği gibi çizgi film karakterlerinden oluşan baskılardan da oluşabilmektedir. Elsa karakteri, unicorn temalı kıyafetler de baskılar arasına dahil olabilmektedir. Bu kıyafetlerin daha çok tercih edilmesinin sebebi ise karakterlerin çocukların tarafından sevilip, dikkat çekici olabilmesidir.

 

Çocuk Abiye Elbiselerinin Giyilebileceği Yerler

Çocuk abiye elbiseleri de diğer abiye türleri gibi genellikle düğün, nişan, kokteyl, parti gibi özel gün ve zamanlarda tercih edilen elbiselerdir. Fakat bazı kız çocuk düğün elbiseleri ya da abiye modelleri abartısız, günlük yaşama da oldukça uyum sağlayabilen modellerdir. Bu tür modeller sadece özel günlerde giyilmeyip, normal yaşantıda da giyilmesi mümkün olabilen kıyafetlerdir. Bir gezme seyahatinde olabileceği gibi özel günler haricinde kullanılması da olası bir durumdur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı