Gündem

Postegro

Postegro

Instagram kullanıcılarının son dönemlerde en çok ilgi gösterdiği platformlardan biri de Postegro’dur. Gizli profilleri görüntülemeyi sağlayan bu hizmet birçok Instagram kullanıcısı tarafından kullanılıyor.

Özellikle stalk yapmayı seven Instagram kullanıcıları postegro ile bu keyfin tadını çıkarıyor. Insragram’ın gizlilik ilkesini kullanarak paylaşımların sadece takipçiler tarafından görünmesi sağlanıyor. Birçok kullanıcı tarafından merak edilen gizli profiller ise Postegro ile görüntülenebiliyor.

Postegro Web Nedir?

Gizli Instagram profillerinin görüntülenmesi pek mümkün olmuyor. Profili takip etmediğiniz sürece paylaşımlardan haberdar olamazsınız. Eğer gizli bir profili görüntülemek istiyorsanız tek seçeneğiniz Postegro’dur. web postegro Insragram’ın gizlilik ilkesi ile korunan profilleri görüntülemeyi sağlar. Fotoğraf, video ve hikaye paylaşımlarını yüksek kalitede görüntüleyebilirsiniz.

Postegro Giriş

Postegro kullanımına birkaç adımda başlayabilirsiniz. ilk olarak postegro lili web versiyonuna bağlanın. Dilerseniz uygulama üzerinden de sisteme giriş yapabilirsiniz. Kendi Instagram hesabınıza girerken kullandığınız bilgileri kullanarak saniyeler içinde sisteme giriş yapabilirsiniz. Profilinizi açtıktan sonra merak ettiğiniz profilleri görüntülersiniz.

Postegro İle Neler Yapılır?

Postegro’nun en temel amacı gizli Instagram profillerini görüntülemektir. Sadece takipçilerin ulaşabildiği bu olanağı Postegro ile ulaşmak mümkün. Profil resmini büyütme, paylaşılan fotografları yüksek çözünürlükle görüntüleme ve videoları HD kalitede izleme olanağı sunuyorlar.

Ayrıca profilin paylaştığı hikayeler de takip ediliyor. Analiz sırasında ve sonrasında gizli hesap sahibinin tüm bunlardan haberi dahi olmuyor. Esnek ve kullanışlı ara yüzü kullanıcılar tarafından büyük beğeni alıyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu