Sponsorlu Bağlantılar

Pet Malzemelerine Dair Her Şey

Pet Malzemelerine Dair Her Şey

1989 yılının ilk ayından itibaren İstanbul halkına hizmet vermeye başlayan Juen Pet Shop, sunduğu fiyatlar ve ürün kalitesi ile birçok hayvan sahibi tarafından tercih ediliyor. İlk kuruldukları günden bu yana daima müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet veren mağaza, ayrıca sahip olduğu tecrübe ve deneyim ile de dikkat çekiyor. Son olarak dijital şekilde de hizmet vermeye başlayan Juen pet market, kurduğu İnternet sitesi üzerinden 10000’i aşkın ürünün satışını gerçekleştiriyor.

Her bir ürün için detaylı açıklamalar oluşturan ve ekstra olarak görseller ekleyen firma, ayrıca tüm ürünlerinde uygun fiyat garantisi de sunuyor. Sizde evcil hayvanınızın mama ihtiyacı başta olmak üzere, diğer tüm ihtiyaçlarını mağaza üzerinden temin edebilirsiniz. Üstelik alacağınız tüm ürünler size sigortalı kargo ile gönderilecek ve bu sayede olası gönderim hatalarının da önüne geçilecektir. Yani firma, size ürünü sapasağlam ve eksiksiz bir şekilde gönderecektir.

Binlerce Çeşit Ürün

Bünyesinde onlarca farklı markaya yer veren ve 10000’den fazla ürünü satışa sunan Juen online pet shop sitesi, size aradığınız ürünü kolaylıkla bulma imkanı tanıyor. Üstelik aradığınızı uygun fiyatlar ile almanızı da sağlayan firma, ekstra olarak sunduğu indirim ve bonuslar ile de sizlere daha da uygun fiyatlar ile hizmet veriyor.

Firma, siteye üye olarak alışveriş yapan her üyesine belirli miktarlarda juen bonus veriyor ve verdiği bonusları daha sonraki alışverişlerde kullanmasına imkan tanıyor. Böylelikle müşteriler ekstra indirimli olarak ürün alabiliyor ve aldıkları her üründe daha çok bonus kazanıyorlar.

İndirimler, Kampanyalar ve Ekstra Bonuslar

Dönem dönem kampanya ve indirimler düzenleyen Juen pet firması, sunduğu uygun fiyatlı ürünler ile her kesim tarafından tercih ediliyor. Sadece İstanbul değil, Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren firma, kurumsal müşterilerine bayilik imkanı da tanıyor.

Garantili Kargo İmkanı

Tüm ürünlerini garantili şekilde göndermeyi taahhüt eden Juen, en ucuz ürününü de, en pahalı ürününü de sigorta kapsamında size gönderiyor. Böylelikle gönderim esnasında meydana gelebilecek tüm problemlerin önüne geçiyor ve ürünün size sağlıklı bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı