Sponsorlu Bağlantılar

Penis Büyütme ve Kalınlaştırma Ameliyatları

Penis Büyütme ve Kalınlaştırma Ameliyatları

Modern çağda tıp teknolojisi ile birlikte dünya genelinde pek çok kişinin hoşnutsuz olduğu bir konuda da dinamik bir çözüm sağlamaktadır. Günümüzde gerçekleştirilen penis büyütme ameliyatı sayesinde artık daha uzun ve daha büyük penise sahip olunabilmektedir. Sağlık açısından herhangi bir etkisi bulunmuyor olsa da psikolojik açıdan beklentilere tam olarak yanıt vermemesi gibi etkenlere bağlı olarak önemli bir sorun haline dönüşebilmektedir. Günümüzde penis büyütme operasyonları uzunluk ve yanı sıra kalınlık açısından gerçekleştirilebilmektedir.

Ortalamanın altında uzunluğa veya kalınlığa sahip olan penisler için penis kalınlaştırma ameliyatı gerçekleştirilebilmektedir. Penis büyütme ameliyatı fiyatları ise uygulamanın gerçekleştirileceği kliniğe ve tabii ki uygulanacak operasyon kapsamına göre değişiklik göstermektedir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı