Sponsorlu Bağlantılar

Penis Büyütme İşlemleri

Penis Büyütme İşlemleri

Penis boyundan veya kalınlığından rahatsız olan bireylere penis büyütme ameliyatı uygulanabilir. Uygulanmasının nedeni kişilerin kendilerini rahatsız hissetmesinden bu durumun da psikolojilerini bozmasından kaynaklıdır.

İşlem sonrasında kişilerde gözle görülür bir özgüven gelmektedir. Uygulanacak olan işleme göre penis büyütme fiyatları farklılık göstermektedir.

Penis Büyütme Ameliyatı Nedir?

Penis büyütme ameliyatı içerisinde iki işlemi barındırır. Bu işlemlerden birisi penis boyu uzatma diğeri de penis kalınlaştırma işlemidir. Kişiler penis boylarından veya kalınlığından rahatsız olduklarında bu işlemle beraber rahatsızlıklarını giderirler.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis büyütme işlemlerinde kişinin kendisinde olan doku ortaya çıkarılır. Normal şartlar altında penisi tutan bir bağ vardır. Bu bağ penisi yukarı çeker fakat boyunu kısa gösterir. Ameliyat anında bu bağlar belirli miktarda serbest bırakılır. Bu sayede peniste uzama yani büyüme meydana gelir. Bu büyüme ultra boyutlarda değildir. Yaklaşık üç ila dört santim arasındadır.

Penis Büyütme Mümkün Müdür?

Penis büyütme ameliyatı günümüzde ilgi gören ameliyatlardan birisidir. Penisin kısa olması veya ince olması kişileri rahatsız eder. Ameliyat işlemi ile bu durumu düzeltmek mümkündür. Büyüme işlemi de kişilerin penislerini ideal boyuta getirmektedir.

Penis Uzatma Ameliyatları

Penis uzatma ameliyatlarında genel olarak kişide olan sarkma durumu düzeltilir. Sarkma durumun düzeltilmesiyle beraber penis boyunda en az iki santim uzama meydana gelir. Bu durum normal bir penis için geçerlidir. İlişki sırasında büyüyen penis ekstra olarak büyümemektedir. Penis uzatma işlemlerinde bağ doku serbestleştirilir bu işlem sayesinde uzama meydana gelir.

Diğer bir yöntem ise yağ aldırma işlemidir. Kasık bölgesinde olan yağların aldırılması penisin bir bölgesinin de açığa çıkmasını sağlar. Altta kalan bölgenin de ortaya çıkmasıyla iki ila üç santim uzama meydana gelir. Penis uzatma ve penis büyütme için mutlaka doktorlarla görüşerek hastaneden bilgi almalısınız. Sizlere yapılacak olan her işlem fiyatı etkilemektedir.

Penis Büyütme Ameliyatı Öncesi

Mutlaka doktor ile penis büyütme ameliyatı öncesinde görüşülmelidir. Doktorun istediği bütün testler yaptırılmalıdır. Bu testler kan, idrar ve daha fazla içerik olabilir. Bu testler sonucunda ameliyata girip giremeyeceğiniz belirlenir.

Anestezi durumunuz da bu testler sonucunda belirlenmektedir. Testler dışında ameliyat öncesinde kendinizin yapması gereken işlemler vardır. İlk olarak ameliyat olmadan en az iki hafta kadar önce sigara ve alkol bırakılmalıdır.

Bunun sebebi ameliyat anında herhangi bir semptoma yol açabildiğindendir. Bir hafta kala düzenli bir şekilde beslenme sağlanmalıdır. Fazla yağlı vücuda zararı olan yiyecekler tüketilmemelidir. İşleme iki gün kala katı olan besinlerin tüketimi kesilmelidir.

Ameliyata yaklaşık bir ila iki hafta kala da cinsel ilişkiye girmek kesinlikle yasaktır. Daha fazla bilgi ve sağlığınız hakkında yapmanız gerekenleri öğrenmek için doktorunuzla iletişime geçmeniz gereklidir.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası

Bilindiği gibi penis büyütme ameliyat sonrası işlem bitti olarak düşünülmemelidir. Kontrollere aksatmadan gidilmesi gereken bir ameliyattır. İşlem sonrasında en az bir ay kadar cinsel ilişkiye girilmemelidir.

Ameliyat sonrasından iyileşme süreci tamamlanasıya kadar yük kaldırılmamalı ve zorlanmamalıdır. İç çamaşırı temizliğine dikkat edilmelidir. İmkân bulunuyorsa destekleyici olarak adlandırılan çamaşırlar tercih edilmelidir. Buz kullanımı ameliyat sonrasında dikkat edilmesi gereken bir uygulamadır. Araya peçete veya bez koyularak buz uygulanmalıdır. Şişme durumlarında buz şişliğe iyi gelmektedir.

Penis Büyütme Fiyatları

Penis büyütme ameliyatı içerisinde iki işlem gerçekleştirilebilir. Bu işlemler uzatma ve kalınlaştırmadır. Eğer ameliyat anında iki işlem veya tek işlem uygulanırsa penis büyütme fiyatları değişiklik göstermektedir.

https://www.penisbuyutme.net/penis-buyutme-ameliyati/ bilgi için hemen tıklayın.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı