Sponsorlu Bağlantılar

Paris Işıltısı Fiyatları

Paris Işıltısı Fiyatları

Paris ışıltısı son yıllarda en fazla tercih edilen cerrahi operasyon olmayan ve çok kısa sürede gerçekleştirilen yaşlanma karşıtı bir tedavidir.   Tedavinin anti-aging bir tedavi oluşu ve cilde enjekte edilen hiyalüronik asit ile birlikte birçok madde cildin parlamasını ve ışıldamasını sağlamaktadır.  Uygulamadan sonra cilt son derece sağlıklı ve genç bir görünüm kazanır.

Tedavinin isminin de Paris ışıltısı olmasının sebebi canlılık ve parlaklık sağladığı içindir.  Paris ışıltısı tedavisinin temel etken maddesi hiyalüronik asittir.  Bunun yanı sıra vitaminler kolajen ve elastin üretimini tetikleyen Amino asitler bulunur.  Aynı zamanda bu maddeler hücre yaşlanmasını geciktirdiği için Paris ışıltısı tedavisinden sonra ciltteki kırışıklıklar geçer.  Cildin kaybettiği elastikiyet tekrar kazandırılır.

Kuruluk ve cansızlık donukluk matlık ortadan kalkar. Özellikle yaşlanma ve yer çekimi etkisinde bulunan ciltlere uygulanan tedavi aynı zamanda ultraviyole hasarlarını da önlemektedir. Paris ışıltısı tedavisi yüzün  ve vücudun farklı  bölgesinde uygulanmaktadır. El kol boyun dekolte bölgesi, yüz tedavi için en fazla uygulanan bölgelerdir. Paris ışıltısı tedavisi cildin vitamin ve mineral desteğini sağlar.  Tedavi sonrasında ciltte parlak ışıltılı ve gözle görülür bir gençlik fark edilir.

Paris Işıltısı Fiyatları

Paris ışıltısı tedavisi tedaviden hemen sonra yani enjeksiyon yapıldıktan sonra başlar ve birkaç gün içinde daha net ve somut olarak ortaya çıkar.  Paris ışıltısında cildin ihtiyacı olan ve cildi canlandıran gençleştiren kolajen ve elastin üretimini tetikleyen maddeler verilerek ciltte canlılık ve parlaklık oluşması sağlanır.

Cildin ihtiyacına göre bu tedavi 15 ya da 20 gün ara ile 1-2 seans biçiminde de yapılmaktadır.  Paris ışıltısı tedavisinde hedeflenen cildin tam anlamıyla onarımının sağlanmasıdır.  Dolayısıyla sonuçların istenildiği gibi ortaya çıkması hedeflenmektedir.  6 ayda bir tekrarlanması cildin uzun süreli canlılığını ve ışıltısını devam etmesini sağlar.

Paris ışıltısı tedavisi günümüzde bu konuda tecrübeli ve deneyimli hekimler tarafından yapılmaktadır.  Paris ışıltısı fiyatları cildin durumuna göre ilk muayene de doktorla yüz yüze görüşülerek tespit edilen bir durumdur.

Yanak Dolgusu Fiyatları 2020

Yanak dolgusu uzun yıllardır uygulanan tedavilerden biridir.  Ancak günümüzde bilimsel teknolojik gelişmelerle birlikte yeni nesil cihazlarla çok daha başarılı tedaviler yapılmaktadır.  Kişinin elmacık kemiklerinin çıkık olmaması durumunda düşük ve fazla göze batmıyorsa gözükmüyorsa dermal dolgu da denilen yanak dolgusu maddeleri ile kişinin yüzünde estetik bir değişiklik yaratılmaktadır.

Yanak dolgusu tedavisi ile elmacık kemikleri daha yukarı kaldırılmış gibi görünür.  Yüze hacım verilerek ince çizgi ve kırışıklıklar da bu tedavi ile ortadan kaldırılmış olur.  Her geçen gün daha fazla tercih edilen yanak dolgusu fiyatları 2020 kısa süreli bir tedavi olması bir cerrahi operasyonla mukayese edildiğinde çok daha düşük maliyette yapılmaktadır.  Dolayısıyla estetik operasyon prosedürü uygulanmaz.  İşlemden sonra gözle görülür biçimdedir ve hasta tedavinin hemen ardından günlük yaşamına dönebilir.

Yanak Dolgusu Nedir? Nasıl Yapılır?

Yanak dolgusu yanaklara uygulanan bir tedavidir ve elmacık kemiklerinin üst kısmındaki bölgeye hacim kazandırılarak yapılır. Bu hacım dolgu malzemeleri ile yapılır.  Kullanılan dolgu malzemeleri enjeksiyon yöntemi uygulanarak cilde tatbik edilir.  Böylelikle kişinin elmacık kemiği yapısında bir değişiklik yapılmış görüntüsü yaratılır.  Cildin hemen alt kısmına yapılan enjeksiyon verilen dolgu maddesi ile elmacık kemikleri daha belirginleşirken aynı zamanda yüzdeki ince çizgi ve kırışıklıklar da azalır.  Yanak dolgusunda farklı malzemeler kullanılır.

Genellikle temel malzeme hiyalüronik asittir ve beraberinde polilaktik asit kullanılır.  Her iki dolgu maddesi de geçicidir.   1 yıl ile 2 yıl arasında kullanılır. Dolayısıyla iki yılda bir yapılması durumunda cildin yaşlanması geciktirilir ve her zaman genç bir görünüm sağlanmış olur.

Paris Işıltısı Öncesi Ve Sonrası

Paris ışıltısı cildin kötü çevre koşullarından yaşın ilerlemesi yerçekimi etkisi gibi olumsuz koşullardan etkilenmesi sonucu oluşan matlık, çizgilerin belirginleşmesi,  cildin nemini kaybetmesi sonucunda uygulanan bir tedavidir.

Paris ışıltısı tedavisinden sonra ciltte gözle görülür bir parlaklık ve gençleşme görülür.  Paris ışıltısı tedavisinde cildin altına cildin yapısı içinde bulunan temel maddeler kullanılır.  Bunların en önemlisi hiyalüronik asittir.  hiyalüronik asidin cilt altına verilmesi ile cildin kolajen ve elastin üretimi tetiklenir.   Uzun vadede cildin yaşlanması önlenir,  nem kazandırılır,  parlak ve ışıltılı bir cilt oluşur.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı