Sponsorlu Bağlantılar

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü, bilinen büyü türleri arasında en köklü geçmişe sahip olan ve oldukça güçlü etkiler yaratabilen bir uygulamadır. Adet kanı büyüsü olarak da adlandırılabilen bu büyü türünde, kadınların adet kanının birkaç damlası kullanılır ve arzulanan erkeğin aşık değil tabiri caizse köle edilmesi amaçlanır.

Papaz Büyüsü Kim Tarafından Yapılır?

Toplum içerisinde, adından dolayı papazlar tarafından yapıldığı ile ilgili yanlış bir düşünce hakimdir. Bu isim aslında İbranice ve Süryani alfabesi içeren kelimelerden türemiştir. Papazlar tarafından uygulanmayan bu büyüyü, yüksek bilgi birikimine ve iman gücüne sahip medyum ve hocalar yapar.

Papaz Büyüsü Bozulabilir mi?

Bütün büyülerde olduğu gibi bu büyüde de bir bozma yolu bulunur. Ancak bu işlem oldukça zordur ve deneyim ister. Öncelikle hangi amaç uğruna, ne gibi materyaller kullanılarak yapıldığının belirlenmesi gerekir. Bunun ardından ise benzer yöntemler uygulanarak büyünün bozulması gerçekleştirilir. Fakat büyünün bozulma süreci büyük bir titizlikle yürütülmeli ve her ne kadar sürerse sürsün sonuç alınana dek sabredilmelidir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı