Sponsorlu Bağlantılar

Pandemi Sürecinin Kahramanları

Pandemi Sürecinin Kahramanları

Pandemi sürecinin başlaması ile birlikte hayatımıza giren maskeler hayatın her alanında kullanılmak zorundadır. Kısa ya da uzun süreli dışarı çıkmalarda, kalabalık ortamlarda, iş ve okul hayatında maske kullanımı mecburidir. Durum böyle olunca da iyi ve kaliteli maskeye ulaşım telaşı başlamıştır. Herkes kaliteli maske kullanmak ister. Bu durum da Sabomar markasına güvenebilirsiniz. Firma uzun yılların verdiği tecrübe ile hem cerrahi maske hem de n95 maske üretimi yapmaktadır.

Standartlara Uygun Kalınlık

Maske üretiminin birçok püf noktası bulunmaktadır. Her maske kullanılmayacağı gibi standartların altında üretilen maskelerde yeterli koruma sağlamaz. Her insan maskeyi hastalıktan korunmak için kullanır. Hastalıktan korunmak için kullanılan maskelerin gerçek anlamda koruma sağlayan, kaliteli üretim maskeler olması gerekmektedir. Firma pandemi sürecinde her zamana en iyiyi üreten lider firmalardan bir tanesidir. Gerek cerrahi maske gerekse n95 maske üretiminde birinci kalite maskeler üretmektedir. Ürettiği maskeler dünya standartlarına uygun maskelerdir. Firmanın ürettiği cerrahi maskeler üç katlı yüksek koruyuculu maskelerdir.

Temiz Üretim

Bir maskenin standartlara uygun üretilmesinin yanı sıra temiz üretimde önemlidir. Tozlu ve kirli yerlerde üretilen maskeler, kullanıldığı zaman solunan tozdan dolayı, ilerleyen süreçlerde farklı akciğer hastalıkları ortaya çıkarabilir. Bu durumun hassasiyetinin farkında olan firma maskelerini hijyen şartlarına uygun olarak üretmekte ve kullanım öncesi dezenfeksiyon işlemi uygulamaktadır. Çalışanlarına bu konuda eğitimler aldıran firma profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Çalışan eğitimleri temizlik ve doğru üretim doğrultusunda sıklıkla tekrarlanmakta ve üretilen maskeler doğru şekilde paketlenmektedir. Ayrıca firma toptan maske satışı için üretim de yapmaktadır.

Konforlu Kullanım

Uzun süreli maske kullanımı istenmeyen yan etkilere sebep olmaktadır. Bunların başında kulak ağrısı ve baş ağrısı gelmektedir. Uzun süre kulaklara takılı olarak kalan maskeler üretimin uygunsuzluğundan da kaynaklı kulaklarda acıma, ağrı ve ödemem sebep olmaktadır. Buna bağlı olarak ilerleyen saatler baş ağrıları oluşmaktadır. Bu durumun farkında olan firma ürettiği maskelerin kulak maske boyunu standartlara üretmekte ve her iki kulak boyu da eşit ölçülerde üretilmektedir. Kulağa takılan materyal özel ve hassas bir kumaştan kullanılmaktadır. Böylelikle kullanıcılar uzun saatler sonunda bile ağrı ve acı hissi yaşamazlar.

Güvenin adresi

Pandemi sürecinde doğru maske demek güven demek anlamına geldi.

Sebepleri ise;

  • Uygun şartlarda üretilmeyen maskeler yeteri kadar korumaz ve hastalık etkeni oluşturur.
  • Yine uygun şartlarda üretilmeyen maskeler ilerleyen dönemlerde enfeksiyon oluşumuna sebep olur.
  • Firmanın maskeleri yüzü tam saracak şekilde ve üç katlıdır.
  • Seçkin eczane ve medikal raflarına girmeyi başarmıştır.
  • Dünya standartlarına uyum sağlamıştır ve tüm denetimlerden olumlu sonuç almıştır.

Tüm bu etkenler göz önünde bulundurulduğu zaman firmanın ürettiği maskeler güvenilir bir şekilde aileniz ve çocuklarınızla beraber konforlu bir şekilde kullanılabilir.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı