Gündem

Oyun Haberleri

Oyun haber Tr, oyun haberleri, oyun rehberleri, teknoloji haberleri, yazılım, oyun hileleri ve sosyal medya gibi kategorileriyle gamerlar için bulunmaz bir nimet olmaya devam ediyor.

Oyun dünyasında en popüler olan oyunların en güncel halleri ve tüm gelişmeler bu site de yer alıyor. oyun haberleri sayesinde, istediğiniz her oyun hakkında bilmeniz gerekenleri öğreniyorsunuz. Yakından takip edilen oyunlar hakkında pek çok güncel haberin detayları sitemizde yer alıyor. Oyunlar hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu kategorilerden arayarak bulabilirsiniz. Ayrıca oyunların android ve iOs güncellemelerini de buradan hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Hem diğer oyuncuların ilerleyişini takip edebilir hem de oyun dünyasında ki tüm yeni gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz.

Peki, son zamanlarda popüler oyunlar hakkında ki yeni ve önemli gelişmeler neler? Elden Ring’i güncelleyen kişileri pek çok yeni değişiklik bekliyor. Apex Legends’de mobile ön kayıtları başladı. Bir efsane olan Tekken oyunu artık Netflix’te. Dizi olan oyunun ilk framanını izleyebilirsiniz. Diğer bir yandan, Netflix’in duyurduğu üç yeni mobil oyunu da inceleyebilirsiniz. Hogwarts Legacy’de bazı yeni özellikler dikkat çekiyor. Oyun artık çok oyunculu özelliğine yer vermeyecek. Ayrıca oyun taktikleri ile level atlama zevkine ve rakipleri geride bırakmanın tadına bakabilirsiniz. Minecraft, Metin 2, ve LOL gibi birçok oyun için tüm taktikleri bu sitede bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı