Sponsorlu Bağlantılar

Ortopedik Hastalıklar

Ortopedik Hastalıklar

Ortopedi ve travmatoloji bölümünde hastaların en iyi şekilde karşılanarak, ilk müdahalelerinin de en doğru şekilde yapılması gerekir. Özellikle de travma hastalarının ilk müdahalesinin ilgili anabilim dalında uzman hekimlerce yapılması çok daha doğru olacaktır. Çünkü kırık tedavisinde yaklaşım ve de ameliyat yöntemleri sürekli olarak değişmekte ve çok daha iyi koşullarda tedavi teknikleri geliştirilmektedir.

Mersin ortopedi alanında hizmet veren doktorlar bu anlamda en iyi olanakları kullanarak hastaları en kısa süre içerisinde ve ilerleyen süreç içerisinde de herhangi bir sorun yaşamadan günlük yaşamlarına geri döndürmekte son derece başarılıdırlar. Ortopedi ve Travmatoloji hastalıklarını ise şu şekilde sıralamak mümkündür; Artroskopi ve spor yaralanmaları, spinal cerrahi, çocuk ortopedi ve travmatolojisi, ayak ve ayak bileği cerrahisi, ortopedik onkoloji, omuz ve dirsek cerrahisi, artroz kireçlenmeler, ekstremite cerrahisi, kalça kırıkları, el ve üst ekstremite cerrahisi, boyun fıtığı, skolyoz, kifoz ve de diz ağrısı şeklindedir. Mersin ortopedi doktorları bu hastalıkların tanı ve tetkikini yaparken, tedavi sürecini de en iyi şekilde yönetmektedirler.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı