Sponsorlu Bağlantılar

Online Spor Haberleri

Yeni Adres

Gürcistan merkezli ve Curoçao lisanslı olarak Türkiye’de online oyun hizmeti vermeye çalışan pulibet bahis sitesi, yasaklı siteler listesinde yer alıyor. Spor toto lisansının olmaması, erişim engellemesine sebep olmaktadır. Türk üyeleri, pronet gaming altyapı sistemi üzerinden verilen hizmetler sayesinden oyunlarını kesintisiz olarak oynayabiliyor. Türk üyeleri yeni adres bilgilerine ulaştıktan sonra tüm seçeneklerden faydalanabiliyor.

Giriş Adresi

Türkiye’de hizmet verebilmek için giriş adresi değişikliği zorunlu bir hale gelmiştir. Pulibet giriş adresindeki değişikliği, engelleme sonrasında yapıyor. Yapılan değişiklikler, farklı siteler üzerinden ve sosyal medya hesaplarından paylaşılarak tüm kullanıcılara anında duyurulmaya çalışılıyor. Türk üyelerine yeni adres bilgilerini sms ile göndererek, giriş sorunu yaşamalarının önüne geçmeye ve daha hızlı erişim yapmalarını sağlıyor.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı