Sponsorlu Bağlantılar

Nerio Coin Ne Zaman Çıkacak

Nerio Coin Ne Zaman Çıkacak

Nerio coin Metaverse tarafından hazırlanan 3D teknolojisine sahip dijital bir evrenin tokenidir. Ön satışı 2 Ocak 2023 tarihinde satışı başladı. Bu coin hazırlanan sanal dünyanın  resmi para birimi olarak tasarlandı. Sanal dünyada alım satım yapabilmek için bu tokene sahip olmak gerekiyor. Ön satışı başlayan bu kripto paranın ön satışın başlayalı çok kısa bir zaman olsa da yoğun ilgi görüyor.

Metaverse resmi olarak faaliyete geçtiğinde ise neriocoinin değerinin çok fazla artacağı öngörülüyor. Ethereum blokzincir altyapısını kullanan sanal platformda tüm işlemler bu para birimi üzerinden gerçekleştirilecek. Kullanıcılarına önemli avantajlar sunuyor olması ile çok fazla ilgi görüyor. Bu evrende alınacak arsalar kişiye ait olsa da kalıcı olarak topluluğundur. Bu sayede topluluk kullanıcıları denetleyebilmekte ve güven sorunu olmasının önüne geçilmektedir.

Metaverse Nerio Coin Nasıl Alınır?

Metaverse tarafından geliştirilen bu dijital dünya daha önce oluşturulmuş tüm sanal platformları aynı çatı altında toplamayı amaçlıyor. Bu platformda alım satım yapmak için neriocoin alınabilecek kripto para alım satımı yapan finans şirketleri bulunmaktadır. İlerleyen zamanlarda oluşturulan bu platformun yatırımcıların çok fazla ilgisini çekeceği açıkça görülüyor. Bundan dolayı da ileriyi gören uluslararası yatırımcılar tarafından da ön satışı yapılan coin alınmaya devam ediliyor. Neriocoin alınabilecek olan uluslararası güvenilir olduğunu kanıtlamış olan finans şirketleri şunlardır.

  • Coinmarket
  • Pancake swap
  • io
  • Skybit Pro

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu