Sponsorlu Bağlantılar

Nelly Giyim

Nelly Giyim

Günlük giyim, abiye elbise, nişan, kokteyl gibi özel günler ve ofis hayatında tercih ettiğimiz farklı davetler ve mekanlar için tercih ettiğimiz birçok elbise çeşidi bulunmaktadır.

Etek ve elbise ona yakışıyor! Çünkü elbiseler bir kadının tüm inceliklerini ve güzelliğini ortaya çıkarır. Renkleri, desenleri ve desenleri ile gerçekten sınırsız olanaklar sunuyor. Günlük giyim, abiye elbise, nişan, kokteyl gibi özel günler ve ofis hayatında tercih ettiğimiz farklı davetler ve mekanlar için tercih ettiğimiz birçok elbise çeşidi bulunmaktadır. Şimdi tüm çeşitleriyle elbiselere bakalım. Bakalım kaç çeşit elbise var ve isimleri ne?

Yırtmaçlı uzun elbise modelleri

En popüler modellerden biri, yırtmaçlı uzun bir elbise çeşididir. Bu modeller tasarımları gereği oldukça şık ve modern görünmektedir. Uzun kolsuz büyük beden elbise modelleri sonbahar ve kış aylarında müşteriler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Marka bu modelleri kolsuz olarak da üretmektedir. Yaz sezonunda müşterilerine yeni ve yaratıcı tasarımlar sunmaktadır. Bu kolsuz varyasyonlar çok zarif ve şık görünüyor.

Uzun kolsuz elbise modelleri nelerdir?

Bu modellerin yanı sıra oldukça sık tercih edilen kısa kollu uzun elbiseler de üretilmektedir. Farklı şekillerde yapılan bir diğer model ise dar kesim uzun bir elbisedir. Dar şekli sayesinde bu modeller vücuda çok iyi oturur. Bunlar ve daha birçok olumlu özelliği sayesinde müşterilerin yılın herhangi bir zamanında sıklıkla satın aldığı bir giyim modeli haline gelir. Bayan büyük beden bluz modelleri için sizleri Nelly giyime bekliyoruz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu