Gündem

Müslümanlar İçin Cami Halısının Anlamı

Cami halısı fiyatları kalite, malzeme, ebat, tasarım ve üreticiye göre belirlenir.

Herhangi bir bina ve özellikle bir cami için bir halıya karar verirken kalite öncelikli olmalıdır. Halı kaliteli elyaftan yapılmalı ve solmamalıdır. Pek çok Cami halıları üreticisi vardır, ancak halı kurulumu kolay bir üründür, bu yüzden kişi kendi başına yapabilir.

Cami Aydınlatmaları, Mihrap, Seramik veya Ahşap fayanslar camiyi süsleyen diğer malzemelerdir. Ömür boyu garantili montaj hizmetleri de istek üzerine sunulur. Tüm camiler, okullar ve konutlar için en büyük halı üreticisi olan Öztekin Cami Halısı sektörde uzun yıllar deneyimi ile müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Sadece Ülkemizde 86.684’den fazla ve dünya çapında 3 milyondan fazla cami var. Kudüs’te Mescid Al Aksa dahildir.

Piyasada Cami halısı modelleri için birçok marka ve firması bulunmaktadır. Bazı tanınmış cami halı modelleri Doğu halısı, kereste halısı, Arap halısı, Mısır halısı, karastan halısı, cidde halısı ve asan halısıdır. Bu halılar çeşitli desen ve renklerde gelir, ancak en yaygın renk kırmızıdır, ardından siyah, kahverengi, gri, mavi, yeşil, beyaz, pembe, turuncu, sarı, menekşe gelir. Cami halısı fiyatları çoğunlukla malzeme, ölçü ve tasarıma göre değişmektedir. Bazı şirketler, Türkiye’nin belirli bölgelerinde ücretsiz nakliye ve kurulum hizmeti sunmaktadır. Bazı firmalar kaliteli ürünleri ile tanınırlar ve fiyatları diğerlerine göre çok yüksek değildir, bu nedenle zevkinize ve bütçenize uygun bir Cami halısı bulmak zor değildir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı