Sponsorlu Bağlantılar

Mobil Onay Servisi

Mobil Onay Servisi

Mobil onay” terimi, genellikle çevrimiçi platformlarda veya hizmetlerde kullanıcıların kimlik doğrulama veya hesap güvenliğini sağlama amacıyla cep telefonlarıyla ilişkilendirilen bir işleme atıfta bulunur. Sms onay, kullanıcıların gerçek bir cep telefonu numarası sağlamalarını ve genellikle bir doğrulama kodu ile bu numarayı onaylamalarını içerir.

Mobil onayın ana kullanım alanlarından biri, yeni bir çevrimiçi hesap oluştururken veya giriş yaparken kullanıcı kimliğini doğrulamaktır. Bir kullanıcı yeni bir hesap oluşturduğunda veya hesabına giriş yapmak istediğinde, platform genellikle cep telefonu numarası isteyerek kullanıcının kimlik doğrulamasını ister. Ardından, platform, kullanıcının belirtilen cep telefonu numarasına bir doğrulama kodu gönderir. Kullanıcı bu kodu girerek hesabını onaylar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 - 00.im