Kültür Sanat

Minik okurlarını “Sobe”lemeye davet ediyor

Çocuk kategorisindeki renkli ve eğlenceli kitaplarla ebeveynlerin ilk tercihleri arasında yer alan Pena Yayınları, Sobe serisinin iki yeni kitabını minik okurlarıyla buluşturdu. Okul öncesinde çocukları kitapların renkli dünyasıyla tanıştırmak için yayımlanan serinin iki yeni kitabı Sobe! Tekboynuz ve Sobe! Minik Hayvanlar, miniklerin hayal gücünü ve hafızasını geliştirirken ailelerin de çocuklarıyla iletişimini güçlendirmesine yardımcı oluyor.

Sobe serisinin yeni kitapları Sobe! Tekboynuz ve Sobe! Minik Hayvanlar, her sayfasındaki 3 boyutlu sürprizlerle çocukları soru sormaya, yeni şeyler keşfetmeye davet ediyor. Çocukların gelişimine katkı sağlayan içeriği ile beğeniyle okunan Sobe serisi; çocukların dil ve sözcük gelişimini etkileme, hayal güçlerini zenginleştirme, hafıza becerilerini geliştirme, erken düşünme becerilerini artırma ve etraflarını tanımalarına yardımcı oluyor.

Sobe serisinin yeni kitapları Sobe! Tekboynuz ve Sobe! Minik Hayvanlar’a penayayinlari.com ve kitap satan her yerden ulaşılabilir.

 

Kitaplar Hakkında

 

Tekboynuz

Sihirli tekboynuzları saklandıkları yerlerde bulup sobelemeye hazır mısınız? 

Dikkat edin birden önünüze atlayabilirler. 

Miniklerin hayal gücünü ve hafızasını geliştiren bu eğlenceli kitap sayesinde çocuklarınızla iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

 

 

Minik Hayvanlar

Minik hayvanları saklandıkları yerlerde bulup sobelemeye hazır mısınız? 

Dikkat edin birden önünüze atlayabilirler. 

Miniklerin hayal gücünü ve hafızasını geliştiren bu eğlenceli kitap sayesinde çocuklarınızla iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.


Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu