Gündem

Microsoft Windows 10 Pro Satın Al!

Windows 10 Pro Satın Al!

Windows 10 Pro, profesyonel kullanıcılar için Microsoft tarafından geliştirilen bir işletim sistemidir. Bu işletim sistemi, yayımcısı tarafından düzenli olarak güncellemeler alıyor. Bu doğrultuda da yeni nesil sistemler içerisinde ön plana çıkıyor.

Bilgisayarda çalışmanın hem verimli olması hem de kaliteli olması için ideal bir işletim sistemidir. Yazılım sayesinde bilgi işlem süreçleri kontrol edilirken aynı zamanda veriler doğrultusunda analizler de yapılabilir.

Windows 10 pro satın al ile işletim sistemini kullanarak karmaşık programların da pratik bir şekilde kullanılabilmesi sağlanır. Windows 10 Pro, donanımın bütün özelliklerini kapsamlı bir şekilde kullanma imkânı tanır. Donanımın ögeleri istenildiği şekilde kullanılır ve maksimum verim elde edilir.

Windows 10 Pro’ nun Gelişmiş Güvenlik Sistemi!

Windows 10 Pro, kurumsal olarak kullanıma uygun bir işletim sistemidir. Bu doğrultuda güvenlik yazılımı da çok gelişmiştir. Bu yazılım sayesinde bilgisayarda depolanan bütün veriler oldukça güvenli bir şekilde saklanır.

BitLocker adı verilen yazılım, Windows 10 Pro’nun kurumlar, şirketler ve profesyonel kullanıcılar için en iyi seçim olmasını sağlıyor. Yapılan bütün işlemler ya da bütün veriler, güvenli bir şekilde saklanır. Casus yazılımlar ve kötü amaçlı yazılımlardan tam korunma sağlar. Windows 10 lisans satın al kapsamında alınan işletim sistemi, güvenlik açısından herhangi bir açık vermez ve rahat bir şekilde çalışma imkânı sunar.

Olağanüstü Verimlilik Nedir?

Microsoft tarafından piyasaya sürülmüş olan birçok işletim sistemi vardır. Windows 10 ise bunlar arasından en yeni ve gelişmiş olanıdır. Sistemde pratik işlevler oldukça yararlıdır. Aynı zamanda optimizasyon da çok iyi bir şekilde sağlanmıştır.

Bilgisayarlarda akıcı ve stabil bir şekilde kullanılır. Bu sayede de çalışma ne olursa olsun optimizasyon sorunu yaşanmaz. Bunun yanı sıra Windows 10 satın al kapsamında kişisel asistan Cortana özelliği de vardır. Cortana hem sesli hem de yazılı komutlar ile belirli işlemleri yerine getirebiliyor.

Böylece hızlı bir çalışma süreci sağlıyor. Windows 10 Pro ile sesli asistanı kullanarak görevlerin kolayca yapılması mümkündür. Profesyonel kullanımda işlev ve fonksiyonları ile en uygun işletim sistemidir.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı