Gündem

Mersin’de Evlilik Teklifi

Her kadın küçüklüğünden itibaren, evlilik teklifinin hayalini kurar.

Sevdiğinizin hayallerini yaşatacak güzellikte bir teklif, unutulmaz ve ömür boyu anımsanacak bir değer taşır. İlerde çocuklarınıza anlatacağınız hoş bir anı yaratmak sizin elinizde. Bu hoş anılarınızın gerçekleşmesi Mersin evlenme teklifi organizasyonları ile artık çok kolay.

Sevdiğinize yaşatacağınız muhteşem ortamı, sizinle birlikte karar verip, diğer tüm detayları planlayıp, hazırlayıp, gerçekleşmesi sağlanır. Evinizden vip özel araçlarla alınırsınız. İsterseniz sahil, kız kalesi, şık bir restoran veya otel barı seçenekleri içinden, hangi paketi seçerseniz sizin için hazırlanır. Araçla organizasyonun olduğu mekâna gidilir. Mekân özel ışıklandırma, ses düzeni, süsler, mumlar, şampanya, konfeti, kırmızı halı, uçan balonlarla süslenmiş olarak sizi karşılar. En sevdiğiniz müzik eşliğinde, gecenin tadını çıkarmanız için tüm detaylar düşünülmüş ve organize edilmiştir.

Paketler içinden özel turları seçebilir, birbirinden eşsiz koyları 16 metrelik ahşap gulet tekne ile gezerek gecenizi renklendirebilirsiniz. mersin evlilik teklifi fiyatları paketlerden oluşmuştur. Bol seçenekli, birbirinden cazip organizasyonları kapsamaktadır. Dilediğiniz paketi seçmek dışında, gecenizle ilgili başka bir şey düşünmeden, unutulmaz anların tadına varabilirsiniz. Eşsiz manzaralar eşliğinde turlar, özel nostalji gezileri, tarihi ve turistik seyahatler, özel koylarda tekne turları, cazip paket fiyatlarıyla hizmetinize sunulmaktadır. Eşsiz anları doyumsuz kılmanız için hazırlanmış paketler ve seçenekler istekleriniz doğrultusunda düzenlenmektedir. Tatil, evlilik, doğum günü ve tüm özel günlerinizi teknebudur ile birlikte planlayabilir, anın keyfini çıkarabilirsiniz. Siz yeter ki isteyin.

Başa dön tuşu