Sponsorlu Bağlantılar

Mersin Boşanma Avukat

Mersin Boşanma Avukat

Boşanma süreci her zaman karmaşık ve sıkıcıdır. Bu nedenle evlilik birliğinin sona erdirilmesi için izlenmesi gereken süreçte bir Mersin boşanma avukatından yardım alınması doğru olacaktır. Mersin ve bölgeleri ve hatta çevre illere hizmet veren Mustafa Burkay Tunç Mersin avukat, aile hukuku konusunda uzman avukatları ile kapsamlı araştırmalar yapmaktadır. Müvekkillerin hassas süreçlerden geçtiği bilinerek, Medeni Kanun ve diğer kanun hükümlerine uygun çözümler sunulmaktadır.

Diğer çalışma alanları

Mersin aile hukuku yanı sıra gayrimenkul hukuku, iş hukuku, idare ve vergi hukuku, icra ve iflas hukuku, tazminat hukuku ve benzeri alanlarda da hizmet verilmektedir. Mersin’de uzman avukat olarak profesyonel danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sağlamaktayız. Her iş sona getirilir ve tamamlanır. Mersin’de idari avukat arıyorsanız doğru yere geldiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 - 00.im