Sponsorlu Bağlantılar

medyumyorumsikayetleri.com

medyumyorumsikayetleri.com

Yaşantımız içinde kendi başımıza çözemediğimiz sorunlar için medyum seçimi yapmamız olasıdır. Ancak bu alanda çalışma yapan bazı medyumlar kötü niyetli ve dolandırıcıdır. Bu anlamda bilgi arayanlar için özel bir site bulunuyor. Sitede medyum yorum alanında gerçek bilgilere yer veriliyor. Sitede medyuma danışmış ve o medyum hakkında bilgi edinmiş olan kişiler deneyimlerini anlatıyor.

Almanya’nın Güvenilir Medyumları

Almanya’da yaşıyor ve medyuma danışmak istiyorsanız Almanya medyumları ve güvenilir olup olmadıkları ile ilgili siteden bilgi edinebilirsiniz. Dolandırıcı ve şarlatan medyumlar, güvenilir medyumlar, gerçek ilim adamı olan medyumlar ve Türkiye’deki medyumlar hakkında siteyi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Bir medyuma danışmadan önce sitedeki bilgileri inceleyerek tüm medyumlar hakkında deneyim kazanabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı