Sponsorlu Bağlantılar

Medibulut Pratik Hastanenizi Yaratıyor

Medibulut Pratik Hastanenizi Yaratıyor

 

Medibulut, yıllardır kaliteli sağlık danışmanı rolünü üstleniyor. Uzman doktor kadrosunu, sağlık problemlerinin  tespiti ve tedavisi için üyelerinin ekranlarına getiriyor. Online doktor randevusu imkanı sağlıyor. Sağlığın en önemli hazine olduğu gerçeği yüzyıllardır tartışılmaz bir olgudur. Özellikle covid döneminde sağlığın ne kadar önemli olduğu ve aslında gerektiği değeri gösteremediğimiz gibi tespitler oluşmuştur. Maalesef ki her gün habersiz olduğumuz birçok ölüm gerçekleşiyor. Bunların önemli bir bölümünün altında, ertelenen sağlık sorunları yatıyor. En önemli sorun ise sağlığımızı hastalandığımızda kıymete almamızdır.

 

Medibulut, online randevu imkanı sağlayarak, evinizden doktor ile görüşmenize fırsat tanıyor. Online görüşme, yoğun mesai ile çalışanlar veya hastaneye uzak bir lokasyonda oturanların adeta imdadına yetişiyor. Online muayene ile uzaktan bağlantıyla tedavi imkanına erişilebiliyor. Hastalar için online randevu rahatlığını sunan Medibulut, site gelişimine de önem veriyor. Kolay bir erişim, hızlı arama ve sonuca ulaşma gibi pek çok detayı analiz ediyor. Uzman ekibi ile müdahalelerde bulunuyor. Teletıp konusunda önde gelen site, hizmetlerini geliştirmek adına araştırma ve geliştirme çalışmalarına yoğun bir şekilde yenilerini ekliyor.  Siteye yenilikleri getirme konusunda iştahlı ve bunun ile ilgili maliyetler bakımından da cömert davranıyor. Siteye hemen üye olup, bu farklı ve özel hizmetten yararlanabilirsiniz. Herhangi bir sorunda, iletişim opsiyonlarından kesintisiz hizmet veren müşteri destek ekibi ile de görüşebilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu