Gündem

MASKİ daha hızlı hizmet için çalışıyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Manisa halkına daha hızlı hizmet sunmak amacıyla kuruma kazandırılacak olan 1 adet Hidrolik Tertibatlı Kancalı Kaldırıcı Yükleyici (Hooklift) ve 3 adet lowbet iş makinesi taşıyıcı araçlarının imalat aşamasında da takibini yapıyor.

Haber Giriş Tarihi: 02.11.2022 13:53

Haber Güncellenme Tarihi: 02.11.2022 13:53

MANİSA (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki hizmetlerinin vatandaşlara daha hızlı ulaşabilmesi amacıyla ve oluşan arızalara müdahalede aksaklık yaşanmaması adına iş makinelerini bünyesine katmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı tarafından idare bünyesindeki kepçelerin ilçelere hızlı sevki ve arızalara yapılan müdahalelerin azaltılması amacıyla kuruma kazandırılacak olan 1 adet Hidrolik Tertibatlı Kancalı Kaldırıcı Yükleyici (Hooklift) ve 3 adet lowbet iş makinesi taşıyıcı araçlarının yapım aşamasında kontrolleri gerçekleştirildi.

Daire Başkanlığından Şube Müdürü Serdar Akdeniz ve yetkili personel imalat işlerini yerinde takip etti.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu